Grzegorz Krychowiak buduje DOM 3E

Grzegorz Krychowiak został… budowlańcem. Nasz ambasador postanowił na własnej skórze przekonać się jak prosto i szybko buduje się z DOM 3E. W 30 minut – w towarzystwie pracowników naszej fabryki – wybudował narożnik ze ścian 3E. Odpowiedział też na trzy krótkie pytania. Zobaczcie i przeczytajcie!

DOM 3E: Dlaczego wspierasz DOM 3E?

Grzegorz Krychowiak: DOM 3E to mega technologia. Budujesz bez zaprawy i docieplenia. Szybko i prosto. Ekologicznie. To technologia, która łamie bariery i przekracza granice. Doskonały przykład na to, że Polak potrafi! Na początku twórcy technologii mieli ideę, by budować inaczej niż wszyscy – bardziej smart. Teraz ta idea stała się rzeczywistością i ma szansę zmienić życie ludzi na całym świecie. Rozpiera mnie duma, że to wszystko wymyślili Polacy.

Co to znaczy, że z DOM 3E buduje się ekologicznie?

Ściany DOMU 3E są z perlitu, czyli naturalnego minerału, który jest wykorzystywany w budownictwie, ale też w rolnictwie. W związku z tym, taki dom chroni rodzinę przed wilgocią, pleśnią, grzybami. To świetna wiadomość dla alergików i astmatyków. Ponadto, budowa jest czysta. Generuje minimalną ilość odpadów budowlanych. Redukuje ilość zużywanej wody. Nie stosuje szkodliwej chemii. Jednym zdaniem: chroni naszą planetę.

Czy wybudujesz DOM 3E?

W związku z tym, że jestem inwestorem DOM 3E mogę powiedzieć, że wybudowałem już kilkadziesiąt domów – w tym jedno osiedle! (śmiech). Ale odpowiadając poważnie na pytanie, analizuję możliwość kolejnej ważnej dla mnie inwestycji w 2021 roku. Mam nadzieję, że uda się zrealizować projekt i wybudować go w DOM 3E. Wielokrotnie podkreślam, że zainwestowałem w technologię 3E, bo naprawdę wierzę w ten projekt i ludzi, którzy go realizują. Projekt jest polski, innowacyjny, ekologiczny i bezpieczny, spełnia moje wszystkie kryteria wyboru.

 

Poprzedni wpis | Następny wpis