Digital & Social Media Specialist

  • Pełen etat
  • lokalizacja
    Warszawa
  • praca_zdalna
    Stacjonarnie
  • umowa
    Kontrakt B2B

Twoje zadania

  • wspieranie działu marketingu we wszystkich bieżących projektach;
  • aktywny udział w projektowaniu, realizowaniu i zarządzaniu strategią marketingową DOM 3E;
  • pisanie nieszablonowych i merytorycznych tekstów;
  • współpraca z agencjami marketingowymi, interaktywnymi i public relations;
  • monitoring, ewaluacja i raportowanie aktywności marketingowych DOM 3E;
  • pełna obsługa kanałów SoMe – treści postów, relacji, zdjęć, filmów; prowadzenie komunikacji z odbiorcami (Facebook, Youtube, LinkedIn, Instagram, Twitter);
  • planowanie oraz realizacja kampanii reklamowych w SoMe;
  • monitoring i administrowanie profilami SM, koordynowanie działań związanych z kampaniami płatnymi, analiza ich efektywności;
  • content marketing: nadzór, tworzenie oraz redagowanie treści na firmowych stronach internetowych DOM 3E, SYSTEM 3E, w materiałach firmowych oraz tematycznych portalach zewnętrznych;
  • przygotowywanie raportów z wynikami podejmowanych działań oraz rekomendowanie przyszłych działań w oparciu o wyciągane wnioski.

Wymagania

  • zdolności strategiczne i analityczne;
  • otwartość, kreatywność i proaktywność w podchodzeniu do powierzonych zadań;
  • „lekkie pióro”, zainteresowanie branżą technologiczno-budowlaną;
  • swobodna komunikacja w języku angielskim min. na poziomie B2;
  • znajomość programów graficznych i montażowych;
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej;
  • profesjonalizm w panowaniu nad wieloma tematami jednocześnie;
  • zdolność obsługi aplikacji wpierających publikacje w SoMe;
  • umiejętność ustalania i realizacji celów z zakresu digital marketingu.

Oferujemy

  • stałą współpracę B2B ze stabilnym wynagrodzeniem;
  • szkolenia i rozwój;
  • opiekę medyczną w pakiecie premium;
  • 50% dopłaty do karty Multisport;
  • strefę relaksu i biblioteczkę firmową;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • zgrany zespół dający wsparcie i motywację;
  • realny wpływ na sukces firmy.

    Dołącz do nas!

    Wypełnij poniższy formularz rekrutacyjny i prześlij nam swoje CV.

    Dane osobowe:

    CV:

    Dodatkowe informacje:

    Nasz proces rekrutacji przebiega
    w przyjazny i profesjonalny sposób

    1 Wyślij nam swoje CV

    Znalazłeś ofertę pracy idealną dla siebie? Nie czekaj, aplikuj! To pierwszy krok, który zbliży Cię do dołączenia do Drużyny 3E.

    Zobacz aktualne oferty pracy

    2 Spodziewaj się od nas telefonu

    Gdy już zapoznamy się z Twoją aplikacją, zadzwonimy do Ciebie, aby porozmawiać o kolejnych etapach rekrutacji i umówić się na pierwsze spotkanie. Pamiętaj, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    3 Spotkajmy się

    Pierwszą rozmowę prowadzimy zazwyczaj on-line. Z kandydatami spotykamy się na platformie Microsoft Teams. Dostaniesz od nas zaproszenie do kalendarza wraz z linkiem, a spotkanie poprowadzi Piotr (HR Business Partner) lub Ewelina (HR Manager).

    4 Zadanie rekrutacyjne

    Zdarza się, że po pierwszym spotkaniu prosimy kandydata o wykonanie krótkiego zadania rekrutacyjnego. Sprawdzamy, czy gramy do jednej bramki.

    5 Spotkanie z Zarządem

    Na drugie spotkanie zaprosimy Cię do naszego biura w Warszawie. Dołączy do nas osoba z Zarządu - będzie to idealna okazja, by poznać się bliżej i porozmawiać o potencjalnej współpracy.

    6 Decyzja

    Czas na feedback! Na tym etapie możesz spodziewać się od nas informacji zwrotnej i złożenia oferty.

    7 Spotkanie z zespołem

    Umowa podpisana? Witamy w Drużynie 3E! Poznaj resztę zespołu i dołącz do rewolucji w budownictwie.

    1 2 3 4 5 6 7
    Budujemy w zgodzie z EKO