fbpx

Prasa

28.02.2022 | 4 min. czytania

Forbes: Klimatyczna rewolucja w budownictwie

W najbliższych latach o konkurencyjności nieruchomości decydować będzie ich wpływ na środowisko, a konkretnie… zerowy wpływ. Inwestorzy i zarządzający budynkami już teraz mierzą ich ślad węglowy oraz szukają technologii, które pozwalają zmniejszyć ryzyko klimatyczne.

Więcej +
10.08.2022 | 4 min czytania

Informacja Prasowa: Ekologiczne materiały budowlane, szansą na walkę z syndromem chorego budynku.

Nawet 30 % nowych budynków na całym świecie, może przyczyniać się do problemów zdrowotnych u swoich mieszkańców. Powodem tego może być złe oświetlenie, niewłaściwa wentylacja, zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura a także, nieodpowiednie materiały wykorzystane do budowy.

Więcej +
18.07.2022 | 3 min czytania

Informacja Prasowa: SYSTEM 3E – pierwsza połowa roku pod znakiem ekspansji zagranicznej w Europie i USA

Pierwsze zrealizowane budowy w Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Szwecji, intensywna obecność na międzynarodowych targach budowlanych oraz plany budowy fabryki w USA. Polska spółka SYSTEM 3E rozwijająca autorską, innowacyjną technologię wznoszenia ekologicznych domów – podsumowuje pierwszą połowę 2022 roku.

Więcej +
20.06.2022 | 4 min czytania

budujemydom.pl: Wymarzony dom w trzy miesiące? Z DOM 3E to możliwe!

Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz spędzić najlepszych lat życia na placu budowy? Nie rezygnuj z planów! Postaw na nowe technologie, które zdobyły uznanie w całej Europie. Dzięki DOM 3E zbudujesz ekologiczny, efektywny energetycznie i ekonomiczny w utrzymaniu dom nawet w trzy miesiące.

Więcej +
14.06.2022 | 2 min czytania

Vademecum Domu Energooszczędnego: Nowoczesne materiały budowlane sposobem na ekologiczną eliminację mostków termicznych

Inwestorzy planujący budowę nowoczesnego domu, o wysokim stopniu energooszczędności, mierzą się z wyzwaniem eliminacji mostków termicznych. Dotychczas, większość inwestorów była skazana na stosowanie nie ekologicznych, ropopochodnych materiałów do termoizolacji ścian zewnętrznych.

Więcej +
08.06.2022 | 5 min czytania

ideadomu.pl: Jak budować ekologicznie? Rewolucyjna polska technologia!

W dobie zmian klimatycznych dziejących się praktycznie na naszych oczach, świat coraz bardziej jest świadomy tego, że ekologię trzeba wdrażać w każdej dziedzinie życia – od prostego sortowania śmieci po ekologiczne środki do budowy domów. Naprzeciw tym wymaganiom wychodzą firmy SYSTEM 3E oraz DOM 3E. Pierwsza ze swoim rewolucyjnym rozwiązaniem bezspoinowego stawiania ścian z elementów perlitowych, a druga z usługą kompleksowej budowy ekologicznych domów.

Więcej +
09.05.2022 | 4 min czytania

Informacja Prasowa: Polska innowacja podbija europejskie targi budowlane.

Wiosna to czas, kiedy wielu inwestorów podejmuje pierwsze kroki w kierunku budowy własnego domu. Polska firma SYSTEM 3E odwiedziła największe europejskie targi budowlane w Szwecji i w Austrii, by zaprezentować swoją innowacyjną technologię budowy ekologicznych domów.

Więcej +
04.05.2022 | 5 min czytania

Informacja Prasowa: DOM 3E rozpoczyna współpracę z Bankiem Ochrony Środowiska

Dzięki współpracy, klienci wybierający proekologiczne budownictwo otrzymają preferencyjne warunki kredytu hipotecznego. Proekologiczne rozwiązania budowlane oprócz pozytywnego wpływu na środowisko będą skutkowały niższą marżą oraz prowizją.

Więcej +
22.04.2022 | 2 min czytania

propertynews.pl: Technologia na miarę nowych przepisów i Polskiego Ładu od DOM 3E

Od 3 stycznia 2022 r w ramach Polskiego Ładu weszły w życie przepisy umożliwiające budowę domu o powierzchni zabudowy do 70 mkw., bez konieczności uzyskiwania pozwolenia na budowę. Główny architekt firmy DOM 3E wyjaśnia jak wygląda inwestycja z pespektywy firmy, realizującej ale cały proces budowlany.

Więcej +
31.03.2022 | 3 min czytania

propertyjournal.pl: SYSTEM 3E działa już na holenderskim rynku budowlanym

W okolicach Amsterdamu ruszyła budowa domu o powierzchni prawie 100 m kw. realizowanego w technologii 3E.

Więcej +
29.03.2022 | 3 min czytania

housemarket.pl: SYSTEM 3E wchodzi na europejski rynek mieszkaniowy. Nowy projekt powstaje w Holandii

Po udanym wejściu na rynek hiszpański SYSTEM 3E kontynuuje ekspansję zagraniczną i rozpoczyna pierwszy projekt w Niderlandach. W okolicach Amsterdamu ruszyła budowa domu o powierzchni prawie 100 mkw. realizowanego w technologii 3E.

Więcej +

Pisali o nas

Pisali o nas

| min. czytania Pobierz PDF

Budujemy w zgodzie z EKO