Prasa - Dom 3E

Prasa

09.05.2022 | 4 min. czytania

Informacja Prasowa: Polska innowacja podbija europejskie targi budowlane.

Wiosna to czas, kiedy wielu inwestorów podejmuje pierwsze kroki w kierunku budowy własnego domu. Polska firma SYSTEM 3E odwiedziła największe europejskie targi budowlane w Szwecji i w Austrii, by zaprezentować swoją innowacyjną technologię budowy ekologicznych domów.

Więcej +
04.05.2022 | 5 min czytania

Informacja Prasowa: DOM 3E rozpoczyna współpracę z Bankiem Ochrony Środowiska

Dzięki współpracy, klienci wybierający proekologiczne budownictwo otrzymają preferencyjne warunki kredytu hipotecznego. Proekologiczne rozwiązania budowlane oprócz pozytywnego wpływu na środowisko będą skutkowały niższą marżą oraz prowizją.

Więcej +
22.04.2022 | 2 min czytania

propertynews.pl: Technologia na miarę nowych przepisów i Polskiego Ładu od DOM 3E

Od 3 stycznia 2022 r w ramach Polskiego Ładu weszły w życie przepisy umożliwiające budowę domu o powierzchni zabudowy do 70 mkw., bez konieczności uzyskiwania pozwolenia na budowę. Główny architekt firmy DOM 3E wyjaśnia jak wygląda inwestycja z pespektywy firmy, realizującej ale cały proces budowlany.

Więcej +
31.03.2022 | 3 min czytania

propertyjournal.pl: SYSTEM 3E działa już na holenderskim rynku budowlanym

W okolicach Amsterdamu ruszyła budowa domu o powierzchni prawie 100 m kw. realizowanego w technologii 3E.

Więcej +
29.03.2022 | 3 min czytania

housemarket.pl: SYSTEM 3E wchodzi na europejski rynek mieszkaniowy. Nowy projekt powstaje w Holandii

Po udanym wejściu na rynek hiszpański SYSTEM 3E kontynuuje ekspansję zagraniczną i rozpoczyna pierwszy projekt w Niderlandach. W okolicach Amsterdamu ruszyła budowa domu o powierzchni prawie 100 mkw. realizowanego w technologii 3E.

Więcej +
28.02.2022 | 4 min czytania

Forbes: Klimatyczna rewolucja w budownictwie

W najbliższych latach o konkurencyjności nieruchomości decydować będzie ich wpływ na środowisko, a konkretnie… zerowy wpływ. Inwestorzy i zarządzający budynkami już teraz mierzą ich ślad węglowy oraz szukają technologii, które pozwalają zmniejszyć ryzyko klimatyczne.

Więcej +
28.02.2022 | 4 min czytania

Forbes: Budowle z bardzo różnych klocków

Technologia prefabrykacji cały czas się rozwija. Dostawcy prefabrykatów i firmy stosujące je w stawianych przez siebie obiektach są więc w stanie sprostać oczekiwaniom coraz większej liczby inwestorów.

Więcej +

Pisali o nas

Pisali o nas

| min. czytania Pobierz PDF

Budujemy w zgodzie z EKO