fbpx

HOMEKONCEPT 88

Pokoje 4
Powierzchnia użytkowa 242.10 m2
Garaż 43.25 m2
Cena za DOM 3E (brutto)
Stan surowy otwarty od 539 711 zł
Stan surowy zamknięty od 760 002 zł
Stan deweloperski od 1 101 452 zł
Budujemy jak chcesz! Od stanu surowego
otwartego do stanu deweloperskiego.
Otrzymasz indywidualną wycenę i konsultacje
Zakres prac budowlanych:
Stan surowy otwarty
Pobierz PDF

HOMEKONCEPT 88

Ekologiczny
Energooszczędny
Ekonomiczny

HomeKONCEPT-88 to propozycja dla najbardziej wymagających Inwestorów. To idealny projekt dla osób uwielbiających niebanalną stylistykę,  dedykowany miłośnikom nowoczesnej architektury i  przestronnych, komfortowych wnętrz. Projekt parterowego domu HomeKONCEPT 88 z garażem dwustanowiskowym to wariant z płaskich dachem. Elewację zaprojektowano z białego tynku, a jej fragmenty urozmaicono drewnianymi okładzinami, które zastosowano również na bramie garażowej. Taras dostępny z salonu ułatwia dostęp do  przydomowej zieleni i  stanowi strefę relaksu dla całej rodziny, umożliwiającą delektowanie się świeżym powietrzem. Częściowo zadaszona przestrzeń może być  miejscem rodzinnych spotkań, spędzonych w pobliżu zieleni oraz osłoną przed nadmnym iernasłonecznieniem.

Wyraźny podział domu na strefę dzienną i nocną pozytywnie wpływa na komfort mieszkańców. Strefę dzienną stanowi jedno przestronne pomieszczenie, w którym każdy z domowników znajdzie miejsce dla siebie. Zawiera się w nim salon z wyjściem na taras, jadalnia oraz otwarta kuchnia z dużą wyspą. Strefę nocną tworzą 3 sypialnie z dwiema wspólnymi łazienkami, z których jedna  wyposażona jest w saunę. Projekt dopełnia wiatrołap, dwie garderoby, pralnia oraz kotłownia z pomieszczeniem gospodarczym. Projekt domu HomeKONCEPT-88 to doskonałe połączenie atrakcyjnego wyglądu  z funkcjonalnie rozplanowanym układem pomieszczeń.

Pow. użytkowa

242,10 m2

Pow. garażu

43,25 m2

Pow. zabudowy*

354,77 m2

Pow. podłóg

242,10 m2

Powierzchnia całkowita

600,20 m2

Wysokość w kalenicy

5,11 m

Kąt nachylenia dachu

dach płaski

Wymiary budynku

35,07 x 18,08 m

Min. wymiary działki

39,05 x 25,08 m

Ilość sypialni

4

Ilość łazienek

2

Ilość miejsc postojowych

2

SYSTEM 3E to Polska technologia budowania domów z Elementów 3E. Ich wyjątkowość zawdzięczamy naturze, której geniusz podchwycili nasi innowatorzy i stworzyli rewolucyjny materiał – ekonomiczny, energooszczędny i ekologiczny.

Głównym składnikiem Elementu 3E jest perlit – minerał wulkaniczny o doskonałych właściwościach izolacyjnych. Przełomem było opracowanie charakterystycznego kształtu dla każdego elementu. Dzięki tej innowacji nie potrzebujemy stosować spoiwa podczas budowy domu. Komponenty łączymy poprzez zacisk. Tym sposobem stawiamy ściany w wyjątkowo szybkim tempie.

Perlit pozyskiwany jest metodą odkrywkową, potem powstają z niego Elementy 3E w nowoczesnej fabryce w Radomsku. Proces produkcji jest ekologiczny i nisko energochłonny – całkowicie neutralny dla środowiska naturalnego. Złoża perlitu są w zasadzie nieograniczone – wystarczą na budowę 20 000 000 000 domów.

 • rekordowy czas wznoszenia ścian – 1 dzień
 • budowa bez użycia zaprawy i wody, ani żadnego innego spoiwa
 • konstrukcja oparta na układzie elementów samo-kotwiących się w ścianie
 • brak konieczności docieplania ścian – bez tego wykazują one doskonałe właściwości izolacyjne
 • jakość Elementów 3E potwierdzona przez Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu
 • samodzielna produkcja Elementów 3E gwarantująca ciągłość dostaw
 • oryginalna receptura komponentu zawierająca naturalny perlit
 • w pełni ekologiczny materiał – wydobywany i przetwarzany bez szkody dla środowiska

Zredukuj zapotrzebowanie na energię pierwotną. Oszczędź planecie szkód, a sobie nerwów przy płaceniu rachunków za energię. Jedną z największych zalet wybudowanych przez nas domów jest ich energooszczędność. Budujemy je z materiału wykazującego wyjątkowe właściwości izolacyjne – stworzonego na bazie perlitu, czyli szkła wulkanicznego.

Współczynnik przenikania ciepła przez ściany wzniesione w SYSTEMIE 3E wynosi U = 0,198 W/m2 K. Nie ryzykujesz więc, że energia po cichu ucieka z domu wraz z Twoimi pieniędzmi. Zaoszczędzisz już w trakcie budowy.

Technologia SYSTEM 3E, którą stosujemy pozwala nam wznieść ściany domu w jeden dzień. Do skarbonki dorzuć też kwoty, których nie wydasz na docieplenie i zaprawę. Ten typ budowy nie wymaga ich użycia.

Nasze domy to doskonałe rozwiązanie dla alergików. Ściany wzniesione w stosowanej przez nas technologii osiągają współczynnik ph = 12,5. Dzięki temu, chronią Ciebie i Twoich bliskich przed pleśnią, algami i grzybami – stanowią też świetną izolację przeciw wilgoci.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Stawiamy na ekologięenergooszczędność i ekonomię.

Oferujemy kompleksową usługę budowy domów. W jej ramach wspieramy cały proces budowlany i odpowiadamy za dostawą materiałów. Jednocześnie proponujemy alternatywne rozwiązania materiałowe, by zagwarantować Ci wybór i odpowiedzieć najlepiej na Twoje oczekiwania. Zapewniamy realizację pojedynczych etapów budowy lub wykonanie pełnego zakresu inwestycji.   

Nasze wyceny wynikają z realnych stawek rynkowych – dajemy gwarancję wybudowania domu w ustalonym budżecie i terminie.

Jesteśmy firmą budowlaną, z doświadczenia znamy koszty budowy domów i wiemy, jak je optymalizować.

Komplet usług w jednym miejscu: projekt, finansowanie, budowa, wykończenie, zagospodarowanie terenu.

Budujemy szybko, ekologicznie i bez angażowania czasu klienta.

Zainteresował Cię
ten projekt?

Zapytaj o niego naszego konsultanta. Wypełnij formularz, by zyskać szczegółowe informacje na temat projektu.

  Napisz do nas

  MamNie mam
  MamNie mam
  MamNie mam

  Pies Pies

  Podobne
  projekty

  Zobacz wszystkie

  HOMEKONCEPT 76 D

  Pokoje 3
  Powierzchnia użytkowa 234,47 m2
  Garaż 30,46 m2

  Masz pytania?

  Skontaktuj się z nami

  Budujemy w zgodzie z EKO