fbpx

Zobacz nasze realizacje
marzeń o domu

Mamy w swoim portfolio wiele realizacji, z których jesteśmy dumni. To one sprawiają, że chcemy budować więcej.

Więcej
Realizacje stare

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Cytat
W Szeligach (pod Sochaczewem) realizujemy budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 148 m2. Jest to projekt o klasycznej bryle, funkcjonalnym układzie pomieszczeń, ze zdrowymi i oddychającymi ścianami dzięki zastosowaniu technologii SYSTEM 3E. Aktualnie kończymy stan deweloperski!

Kamil, kierownik budowy

Wybierz projekt dla siebie

Cytat
W Śniadowie budujemy dom jednorodzinny o powierzchni 130 m2 z poddaszem użytkowym. Projekt realizujemy do stanu deweloperskiego, zajmiemy się również przygotowaniem terenu pod jego zagospodarowanie i wykonamy ogrodzenie. Budynek będzie wyposażony w fotowoltaikę i rekuperację.

Jakub, kierownik budowy

Wybierz projekt dla siebie

Cytat
W Uniejowie realizujemy budowę domu parterowego o powierzchni 112 m2 do stanu deweloperskiego. To budynek inteligenty, który wyróżnia bezspoinowa technologia wznoszenia ścian SYSTEM 3E, a także pokrycie dachu z wykorzystaniem technologii solarnej od SunRoof! W projekcie przewidziano również dwa tarasy o łącznej powierzchni ponad 71 m2.

Jakub, kierownik budowy

Wybierz projekt dla siebie

Cytat
W Justynowie prowadziliśmy budowę dwóch domów na jednej działce. Prezentowany projekt ma powierzchnie użytkową 86 m2, jest to dom z poddaszem użytkowym, który sąsiaduje bezpośrednio z innym budynkiem. Inwestycję realizowaliśmy do stanu surowego otwartego wraz z wykonaniem deskowania dachu na wcześniej przygotowanej płycie fundamentowej.

Karol, kierownik projektu

Wybierz projekt dla siebie

Cytat
W Justynowie prowadziliśmy budowę dwóch domów na jednej działce. Prezentowany projekt ma powierzchnie użytkową 130 m2, jest to dom piętrowy z okazałymi przeszkleniami na jednej ze ścian. Inwestycję realizowaliśmy do stanu surowego otwartego wraz z wykonaniem deskowania dachu na wcześniej przygotowanej płycie fundamentowej.

Karol, kierownik projektu

Wybierz projekt dla siebie

Cytat
Dostarczyliśmy elementy 3E na kolejną budowę w województwie śląskim. Postał tu dom o powierzchni użytkowej 116 m2 na podstawie projektu indywidualnego. Prostą bryłę budynku wzbogacono o liczne przeszklenia i antracytową elewację, która pięknie współgra z ciemnym dachem.

Karol, kierownik projektu

Wybierz projekt dla siebie

Cytat
Na warszawskiej Białołęce realizujemy budowę domu o powierzchni 190 m2 do stanu surowego zamkniętego. Będzie to dom z poddaszem użytkowym, garażem oraz okazałym tarasem.

Marek, kierownik budowy

Wybierz projekt dla siebie

Cytat
Realizacja budowy domu o powierzchni 100 m2 idzie bardzo sprawnie. Po wykonaniu pierwszej warstwy z elementów 3E, ekipa wzniosła ściany pod sam wieniec w zaledwie 24h! To wszystko dzięki budowie bez zaprawy i kleju – metodą klik-klik.

Paweł, kierownik budowy

Wybierz projekt dla siebie

Cytat
Realizujemy budowę nowoczesnego domu o powierzchni 300 m2. Klient zgłosił się do nas z projektem indywidualnym, wykonanym przez zewnętrzną pracownię architektoniczną już w technologii SYSTEM 3E! To świetny przykład tego, że technologia 3E doskonale sprawdza się przy dużych konstrukcjach.

Karol, kierownik projektu

Cytat
Kolejny dom 3E powstaje w miejscowości Świebodzice. Inwestorzy wybrali projekt o nazwie „Wymarzony 4”, którego adaptację do naszej technologii wykonali architekci z DOM 3E . Realizacją budynku o powierzchni 219 m2 (166 m2 na parterze + 53 m2 na poddaszu) zajmuje się zewnętrzny wykonawca.

Krzysztof, kierownik projektu

Wybierz projekt dla siebie

Cytat
W Wilkszynie powstaje dom o powierzchni około 200 m2 (123 m2 na parterze i prawie 86 m2 na poddaszu). Jest to projekt indywidualny, którego realizacją zajmuje się DOM 3E – ekipa wykona stan surowy zamknięty budynku i zajmie się również elewacją zewnętrzną.

Paweł, kierownik budowy

Wybierz projekt dla siebie

Cytat
Wnętrze prostej bryły domu zostało uzupełnione o antresolę, przy której cała ściana szczytowa zostanie wykonana z bardzo dużych przeszkleń. Budynek będzie mieć 137 m2 powierzchni – 6 pomieszczeń na parterze i 5 na poddaszu. Ekologiczny, ekonomiczny i energooszczędny dom w miejscowości Kamień to kolejna realizacja wykonana w technologii SYSTEM 3E.

Paweł, kierownik budowy

Wybierz projekt dla siebie

Cytat
SYSTEM wymusza wręcz dokładność i jakość tak pożądaną na budowie. Zaletą dla redukcji kosztów jest sposób montażu. Na tej budowie dwóch ludzi postawiło ściany zewnętrzne w przeciągu niecałego tygodnia. Obniża to koszty hoteli, dojazdów, pobytu na budowie.

Tomasz Sobociński, wykonawca

Wybierz projekt dla siebie

Cytat
Całą budowę, od momentu wbicia pierwszej łopaty, do momentu wprowadzenia się i zamieszkania zmieściliśmy w okresie jednego roku, być może nawet trochę mniej. Było to naprawdę bardzo szybko, sprawnie. Na pewno jest to też zasługą ekipy, która wykonywała wszystkie prace, mogę ich tylko pochwalić i pozdrowić, dziękując raz jeszcze

Cezary

Wybierz projekt dla siebie

Domek 35 m² w Kraszynie

Cytat
„Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Budowa domku BOHO - od wbicia przysłowiowej łopaty po oddanie budynku - poszła bardzo sprawnie. Cieszę się, że coraz więcej osób decyduje się na domki na zgłoszenie. To doskonała inwestycja, szczególnie w czasach pandemii. A dzięki technologii SYSTEM 3E taki domek można postawić w szybkim tempie - no i jest ekologiczny.”

Marek, kierownik projektu

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w Grzybowie

Cytat
Postanowiłem wybudować dom w technologii SYSTEM 3E. Dzięki jej ponadprzeciętnym właściwościom mój dom będzie ciepły i zdrowy – bez grzybów, alg i pleśni. Kompleksową budową zajmuje się DOM 3E i jakość obsługi przerosła moje najśmielsze oczekiwania.

Waldemar

Wybierz projekt dla siebie

Domek BOHO
w Trębaczewie

Cytat
W Trębaczewie wybudowaliśmy kolejny domek na zgłoszenie: projekt BOHO. Wzniesienie ścian oraz wykonanie więźby dachowej zajęło naszej ekipie w sumie 6 godzin. Technologia SYSTEM 3E sprawia, że budowa jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu budujemy szybciej. Elewacja przy tej realizacji została wykonana według projektu Klienta - jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i sugestie!

Szymon, kierownik budowy

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w Leśnej Awangardzie

Cytat
Wybraliśmy dom w Leśnej Awangardzie w Lipkowie - osiedlu realizowanym w technologii SYSTEM 3E. Jesteśmy miłośnikami przyrody, dlatego poszukiwaliśmy rozwiązania budowlanego z neutralnym wpływem na środowisko. Taki właśnie jest SYSTEM 3E. Ekologiczny i zdrowy. Dla nas, otaczającego nas świata, a przede wszystkim dla naszej ukochanej wnuczki.

Agnieszka i Henryk

Wybierz projekt dla siebie

Domki
w Mikoszewie

Cytat
Współpracę z DOM 3E rozpoczęliśmy w tym roku. Budujemy 4 domki wypoczynkowe BOHO na terenie naszego ośrodka. W związku z tym, że budynki mają 35 m2 powierzchni nie potrzebujemy pozwolenia na budowę. Dzięki technologii 3E z domków będzie można korzystać przez cały rok, a nie tylko w sezonie wakacyjnym.

Wojciech

Wybierz projekt dla siebie

Domek pokazowy
w Radomsku

Cytat
Przy fabryce w Radomsku wybudowaliśmy mały domek w technologii SYSTEM 3E. Wszystko poszło bardzo sprawnie - ściany i więźbę dachową wykonaliśmy w jeden dzień! Obecnie prowadzimy w nim spotkania z kontrahentami, jest referencją na szkoleniach, które realizujemy dla wykonawców oraz pełni funkcję domku pokazowego dla klientów indywidualnych.

Grzegorz

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w Budach Zosinych

Cytat
Pierwsza zima była sprawdzianem i okazało się, że w domu jest ciepło. Zdecydowanie ciepło. Było kilka strasznie zimnych dni, a my nie zauważyliśmy nic. Każdy jest zadziwiony, że dom nie ma żadnego ocieplenia, typu styropian z zewnątrz i wewnątrz. Zobacz film z realizacji.

Kasia i Sebastian

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w Jabłonnej

Cytat
Decyzję o budowie podjęliśmy spontanicznie, kupiliśmy działkę, następnie podpisaliśmy umowę na budowę naszego pierwszego domu. W technologii SYSTEM 3E zaskoczyła mnie łatwość budowy, możliwość budowania w każdych warunkach pogodowych. Rozpoczęliśmy budowę w lutym – nie było z tym problemu. Trudno mi z czymkolwiek porównać technologię 3E, gdyż nie spotkałem się do tej pory z niczym podobnym. Zobacz film z realizacji.

Łukasz

Wybierz projekt dla siebie

Dom w Palowicach

Cytat
Realizacja w Palowicach to kolejny dowód na to, jak prosta jest budowa w technologii SYSTEM 3E. Wystarczyło krótkie szkolenie, by Inwestor z własną ekipą mógł wznieść ściany domu. Dom powstający w Palowicach będzie domem pasywnym - Inwestorzy, by uzyskać zaostrzone parametry, zdecydowali się na dodatkową warstwę z perlitowych elementów działowych przy ścianach zewnętrznych, dzięki temu budynek będzie nie tylko wyjątkowo ciepły, ale także ponadprzeciętnie wydajny energetycznie.

Marek, kierownik projektu

Wybierz projekt dla siebie

Dom w Koziegłowach

Cytat
Dom zbudowałem z pomocą mojego ojca i sąsiada. W kilka miesięcy postawiliśmy ściany wraz z konstrukcją środka, tylko dach został wykonany przez zewnętrzną firmę. Zbudowanie domu samemu daje ogromną satysfakcję, wystarczyło krótkie szkolenie przeprowadzone przez DOM 3E i dom stoi! Pomimo, że w środku nie jest jeszcze grzane to już jest ciepło. Serdecznie wam polecam!

Mariusz, inwestor

Wybierz projekt dla siebie

Dom w Dzbeninie

Cytat
W Dzbenienie budujemy kolejny parterowy dom jednorodzinny z dwustaniskowym garażem. Zimowa aura i niskie temperatury nie przeszkodziły nam we wznoszeniu ścian. Dzięki precyzyjnie wykonanym Elementom 3E z perlitu budujemy bez zaprawy i nie dotyczą nas przerwy technologiczne wywołane np. niskimi temperaturami.

Paweł, kierownik budowy

Wybierz projekt dla siebie

Dom w Szczekocinach

Cytat
Od początku chcieliśmy wybudować dom w nowej technologii. Początkowo myśleliśmy o konstrukcji szkieletowej, jednak pierwsze wyceny szybko nas wyleczyły z tego pomysłu. Wtedy właśnie trafiliśmy na SYSTEM 3E – polską, opatentowaną na całym świecie, technologię. Ściany naszego domu o powierzchni 200 m² powstały w 5 dni!

Dorota

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w Izabelinie

Cytat
Technologia SYSTEM 3E doskonale sprawdza się w dużych i skomplikowanych projektach, takich jak budowany przez naszą firmę dom w Izabelinie. Ponad 300 m2, wyjątkowa architektura i nowoczesne rozwiązania technologiczne – tak będzie wyglądał ten dom. Realizujemy go szybko, sprawnie i na czystej budowie!

Marek, Kierownik Budowy

Wybierz projekt dla siebie

Domek 35 m² w Gorczycy

Cytat
Budowę domku COMO w Gorczycy prowadziliśmy w trakcie największych anomalii pogodowych, ale to wcale nie wpłynęło na tempo prac. W technologii SYSTEM 3E nie trzeba robić przerw na schnięcie zaprawy i można budować nawet w deszczowe dni. Wszystko idzie bardzo sprawnie, klik-klik i gotowe. Budynek rośnie w oczach.

Henryk, wykonawca

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w Zgierzu

Cytat
DOM 3E dostarczył na budowę mojego domu elementy 3E z perlitu - przypilnował i nadzorował proces wznoszenia ścian. Budowa w SYSTEM 3E jest intuicyjna, prosta i szybka. Elementy łączą się ze sobą idealnie. Rzeczywiście nie trzeba stosować zaprawy! Jestem bardzo zadowolony.

Leszek

Wybierz projekt dla siebie

Domek 35 m² w Drzewocinach

Cytat
Na budowę wkroczyliśmy 25 listopada, a w połowie grudnia jesteśmy już na finiszu! To zasługa technologii SYSTEM 3E - budujemy bez zaprawy, bez kleju i bez wody. Elementy 3E łączą się ze sobą na zasadzie metody klik-klik, dlatego wznoszenie ścian jest tak łatwe i szybkie.

Rafał, kierownik budowy

Wybierz projekt dla siebie

Domek 35 m² w Chojnicach

Cytat
Budowa domku BOHO w Chojnicach była czystą przyjemnością. W kilka dni postawiliśmy ściany, następnie zamontowaliśmy więźbę prefabrykowaną i położyliśmy pokrycie dachowe. Domki o powierzchni użytkowej 35 m2 nie wymagają pozwolenia na budowę ani posiadania dużej działki, dlatego są dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć własne 4 kąty, bez zbędnych formalności i kosztów.

Marek, kierownik budowy

Wybierz projekt dla siebie

Piękny dom
w górskiej scenerii

Cytat
Kolejna inwestycja 3E, na którą dostarczyliśmy elementy z perlitu oraz know-how. Inwestor zdecydował się realizować budowę ze swoją ekipą, więc na miejscu przeprowadziliśmy szkolenie dla wykonawcy oraz nadzorowaliśmy pierwsze etapy wznoszenia ścian. SYSTEM 3E jest intuicyjną, prostą i szybką technologią, a elementy łączą się ze sobą idealnie - bez zaprawy, bez kleju i bez szkodliwej chemii.

Mirek

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w WarszawieWesołej

Cytat
Budynek rośnie w oczach. Do technologii 3E przekonała mnie szybkość budowy i brak konieczności ocieplania, materiał sam z siebie jest bardzo ciepły. Widziałem też ich inne realizacje - czysto, szybko, sprawnie. Dodatkowo bardzo mi pomogli w sprawach urzędowych.

Maciej

Wybierz projekt dla siebie
Budujemy w zgodzie z EKO