Zobacz nasze realizacje
marzeń o domu

Mamy w swoim portfolio wiele realizacji, z których jesteśmy dumni. To one sprawiają, że chcemy budować więcej.

Więcej
Realizacje stare

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Cytat
Całą budowę, od momentu wbicia pierwszej łopaty, do momentu wprowadzenia się i zamieszkania zmieściliśmy w okresie jednego roku, być może nawet trochę mniej. Było to naprawdę bardzo szybko, sprawnie. Na pewno jest to też zasługą ekipy, która wykonywała wszystkie prace, mogę ich tylko pochwalić i pozdrowić, dziękując raz jeszcze

Cezary

Wybierz projekt dla siebie

Domek 35 m² w Kraszynie

Cytat
„Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Budowa domku BOHO - od wbicia przysłowiowej łopaty po oddanie budynku - poszła bardzo sprawnie. Cieszę się, że coraz więcej osób decyduje się na domki na zgłoszenie. To doskonała inwestycja, szczególnie w czasach pandemii. A dzięki technologii SYSTEM 3E taki domek można postawić w szybkim tempie - no i jest ekologiczny.”

Marek, kierownik projektu

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w Grzybowie

Cytat
Postanowiłem wybudować dom w technologii SYSTEM 3E. Dzięki jej ponadprzeciętnym właściwościom mój dom będzie ciepły i zdrowy – bez grzybów, alg i pleśni. Kompleksową budową zajmuje się DOM 3E i jakość obsługi przerosła moje najśmielsze oczekiwania.

Waldemar

Wybierz projekt dla siebie

Domek BOHO
w Trębaczewie

Cytat
W Trębaczewie wybudowaliśmy kolejny domek na zgłoszenie: projekt BOHO. Wzniesienie ścian oraz wykonanie więźby dachowej zajęło naszej ekipie w sumie 6 godzin. Technologia SYSTEM 3E sprawia, że budowa jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu budujemy szybciej. Elewacja przy tej realizacji została wykonana według projektu Klienta - jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i sugestie!

Szymon, kierownik budowy

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w Leśnej Awangardzie

Cytat
Wybraliśmy dom w Leśnej Awangardzie w Lipkowie - osiedlu realizowanym w technologii SYSTEM 3E. Jesteśmy miłośnikami przyrody, dlatego poszukiwaliśmy rozwiązania budowlanego z neutralnym wpływem na środowisko. Taki właśnie jest SYSTEM 3E. Ekologiczny i zdrowy. Dla nas, otaczającego nas świata, a przede wszystkim dla naszej ukochanej wnuczki.

Agnieszka i Henryk

Wybierz projekt dla siebie

Domki
w Mikoszewie

Cytat
Współpracę z DOM 3E rozpoczęliśmy w tym roku. Budujemy 4 domki wypoczynkowe BOHO na terenie naszego ośrodka. W związku z tym, że budynki mają 35 m2 powierzchni nie potrzebujemy pozwolenia na budowę. Dzięki technologii 3E z domków będzie można korzystać przez cały rok, a nie tylko w sezonie wakacyjnym.

Wojciech

Wybierz projekt dla siebie

Domek pokazowy
w Radomsku

Cytat
Przy fabryce w Radomsku wybudowaliśmy mały domek w technologii SYSTEM 3E. Wszystko poszło bardzo sprawnie - ściany i więźbę dachową wykonaliśmy w jeden dzień! Obecnie prowadzimy w nim spotkania z kontrahentami, jest referencją na szkoleniach, które realizujemy dla wykonawców oraz pełni funkcję domku pokazowego dla klientów indywidualnych.

Grzegorz

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w Izabelinie

Cytat
Technologia SYSTEM 3E doskonale sprawdza się w dużych i skomplikowanych projektach, takich jak budowany przez naszą firmę dom w Izabelinie. Ponad 300 m2, wyjątkowa architektura i nowoczesne rozwiązania technologiczne – tak będzie wyglądał ten dom. Realizujemy go szybko, sprawnie i na czystej budowie!

Marek, Kierownik Budowy

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w Budach Zosinych

Cytat
Pierwsza zima była sprawdzianem i okazało się, że w domu jest ciepło. Zdecydowanie ciepło. Było kilka strasznie zimnych dni, a my nie zauważyliśmy nic. Każdy jest zadziwiony, że dom nie ma żadnego ocieplenia, typu styropian z zewnątrz i wewnątrz. Zobacz film z realizacji.

Kasia i Sebastian

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w Jabłonnej

Cytat
Decyzję o budowie podjęliśmy spontanicznie, kupiliśmy działkę, następnie podpisaliśmy umowę na budowę naszego pierwszego domu. W technologii SYSTEM 3E zaskoczyła mnie łatwość budowy, możliwość budowania w każdych warunkach pogodowych. Rozpoczęliśmy budowę w lutym – nie było z tym problemu. Trudno mi z czymkolwiek porównać technologię 3E, gdyż nie spotkałem się do tej pory z niczym podobnym. Zobacz film z realizacji.

Łukasz

Wybierz projekt dla siebie

Domek 35 m² w Gorczycy

Cytat
Budowę domku COMO w Gorczycy prowadziliśmy w trakcie największych anomalii pogodowych, ale to wcale nie wpłynęło na tempo prac. W technologii SYSTEM 3E nie trzeba robić przerw na schnięcie zaprawy i można budować nawet w deszczowe dni. Wszystko idzie bardzo sprawnie, klik-klik i gotowe. Budynek rośnie w oczach.

Henryk

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w Zgierzu

Cytat
DOM 3E dostarczył na budowę mojego domu elementy 3E z perlitu - przypilnował i nadzorował proces wznoszenia ścian. Budowa w SYSTEM 3E jest intuicyjna, prosta i szybka. Elementy łączą się ze sobą idealnie. Rzeczywiście nie trzeba stosować zaprawy! Jestem bardzo zadowolony.

Leszek

Wybierz projekt dla siebie

Piękny dom
w górskiej scenerii

Cytat
Kolejna inwestycja 3E, na którą dostarczyliśmy elementy z perlitu oraz know-how. Inwestor zdecydował się realizować budowę ze swoją ekipą, więc na miejscu przeprowadziliśmy szkolenie dla wykonawcy oraz nadzorowaliśmy pierwsze etapy wznoszenia ścian. SYSTEM 3E jest intuicyjną, prostą i szybką technologią, a elementy łączą się ze sobą idealnie - bez zaprawy, bez kleju i bez szkodliwej chemii.

Mirek

Wybierz projekt dla siebie

Dom
w WarszawieWesołej

Cytat
Budynek rośnie w oczach. Do technologii 3E przekonała mnie szybkość budowy i brak konieczności ocieplania, materiał sam z siebie jest bardzo ciepły. Widziałem też ich inne realizacje - czysto, szybko, sprawnie. Dodatkowo bardzo mi pomogli w sprawach urzędowych.

Maciej

Wybierz projekt dla siebie
Budujemy w zgodzie z EKO