Zobacz nasze realizacje
marzeń o domu

Mamy w swoim portfolio wiele realizacji, z których jesteśmy dumni. To one sprawiają, że chcemy budować więcej.

Więcej
Realizacje
Potrzebujesz pomocy?

Przytulny dom
wśród zieleni

Cytat

Pierwsza zima była sprawdzianem i okazało się, że w domu jest ciepło. Zdecydowanie ciepło. Było kilka strasznie zimnych dni, a my nie zauważyliśmy nic. Każdy jest zadziwiony, że dom nie ma żadnego ocieplenia, typu styropian z zewnątrz i wewnątrz.

Kasia i Sebastian

Wybierz projekt dla siebie

Wymarzony dom
rodzinny

Cytat

Dezycję o budowie podjęliśmy spontanicznie, kupiliśmy działkę, następnie podpisaliśmy umowę na budowę naszego pierwszego domu. W technologii SYSTEM 3E zaskoczyła mnie łatwość budowy, możliwość budowania w każdych warunkach pogodowych. Rozpoczęliśmy budowę w lutym – nie było z tym problemu. Trudno mi z czymkolwiek porównać technologię 3E, gdyż nie spotkałem się do tej pory z niczym podobnym.

Łukasz

Wybierz projekt dla siebie

Dom na osiedlu
Leśna Awangarda

Cytat

Wybraliśmy dom w Leśnej Awangardzie w Lipkowie – osiedlu realizowanym w technologii SYSTEM 3E. Jesteśmy miłośnikami przyrody, dlatego poszukiwaliśmy rozwiązania budowlanego z neutralnym wpływem na środowisko. Taki właśnie jest SYSTEM 3E. Ekologiczny i zdrowy. Dla nas, otaczającego nas świata, a przede wszystkim dla naszej ukochanej wnuczki.

Agnieszka i Henryk

Wybierz projekt dla siebie

Elegancka willa
w nowoczesnym stylu

Cytat

Usługa DOM 3E doskonale sprawdza się w dużych i skomplikowanych projektach, takich jak budowany przez naszą firmę dom w Izabelinie. Ponad 300 m2, wyjątkowa architektura i nowoczesne rozwiązania technologiczne – tak będzie wyglądał ten dom. Realizujemy go szybko, sprawnie i na czystej budowie!

Marek, Kierownik Budowy

Wybierz projekt dla siebie