Zobacz nasze realizacje
marzeń o domu

Mamy w swoim portfolio wiele realizacji, z których jesteśmy dumni. To one sprawiają, że chcemy budować więcej.

Więcej
Realizacje
Potrzebujesz pomocy?

Dom na osiedlu
Leśna Awangarda

Cytat

Wybraliśmy dom w Leśnej Awangardzie w Lipkowie – osiedlu realizowanym w technologii SYSTEM 3E. Jesteśmy miłośnikami przyrody, dlatego poszukiwaliśmy rozwiązania budowlanego z neutralnym wpływem na środowisko. Taki właśnie jest SYSTEM 3E. Ekologiczny i zdrowy. Dla nas, otaczającego nas świata, a przede wszystkim dla naszej ukochanej wnuczki.

Agnieszka i Henryk

Wybierz projekt dla siebie

Nadmorskie domki
wypoczynkowe

Cytat

Współpracę z DOM 3E rozpoczęliśmy w tym roku. Budujemy 4 domki wypoczynkowe BOHO na terenie naszego ośrodka. W związku z tym, że budynki mają 35 m2 powierzchni nie potrzebujemy pozwolenia na budowę. Dzięki technologii 3E z domków będzie można korzystać przez cały rok, a nie tylko w sezonie wakacyjnym.

Wojciech

Wybierz projekt dla siebie

Domek pokazowy
w Radomsku

Cytat

Przy fabryce w Radomsku wybudowaliśmy mały domek w technologii SYSTEM 3E. Wszystko poszło bardzo sprawnie – ściany i więźbę dachową wykonaliśmy w jeden dzień! Obecnie prowadzimy w nim spotkania z kontrahentami, jest referencją na szkoleniach, które realizujemy dla wykonawców oraz pełni funkcję domku pokazowego dla klientów indywidualnych.

Grzegorz

Wybierz projekt dla siebie

Elegancka willa
w nowoczesnym stylu

Cytat

Usługa DOM 3E doskonale sprawdza się w dużych i skomplikowanych projektach, takich jak budowany przez naszą firmę dom w Izabelinie. Ponad 300 m2, wyjątkowa architektura i nowoczesne rozwiązania technologiczne – tak będzie wyglądał ten dom. Realizujemy go szybko, sprawnie i na czystej budowie!

Marek, Kierownik Budowy

Wybierz projekt dla siebie

Przestronny dom
nad morzem

Cytat

DOM 3E kompleksowo buduje mój dom w Grzybowie, tuż obok Kołobrzegu. Przekonała mnie ta nowoczesna technologia o ponadprzeciętnych właściwościach. Mój dom będzie ciepły i zdrowy – bez grzybów, alg i pleśni. Jakość obsługi przerosła moje najśmielsze oczekiwania.

Waldemar

Wybierz projekt dla siebie

Przytulny dom
wśród zieleni

Cytat

Pierwsza zima była sprawdzianem i okazało się, że w domu jest ciepło. Zdecydowanie ciepło. Było kilka strasznie zimnych dni, a my nie zauważyliśmy nic. Każdy jest zadziwiony, że dom nie ma żadnego ocieplenia, typu styropian z zewnątrz i wewnątrz. Zobacz film z realizacji.

Kasia i Sebastian

Wybierz projekt dla siebie

Wymarzony dom
rodzinny

Cytat

Decyzję o budowie podjęliśmy spontanicznie, kupiliśmy działkę, następnie podpisaliśmy umowę na budowę naszego pierwszego domu. W technologii SYSTEM 3E zaskoczyła mnie łatwość budowy, możliwość budowania w każdych warunkach pogodowych. Rozpoczęliśmy budowę w lutym – nie było z tym problemu. Trudno mi z czymkolwiek porównać technologię 3E, gdyż nie spotkałem się do tej pory z niczym podobnym. Zobacz film z realizacji.

Łukasz

Wybierz projekt dla siebie

Ciepły i przytulny
dom w Zgierzu

Cytat

DOM 3E dostarczył na budowę mojego domu elementy 3E z perlitu – przypilnował i nadzorował proces wznoszenia ścian. Budowa w SYSTEM 3E jest intuicyjna, prosta i szybka. Elementy łączą się ze sobą idealnie. Rzeczywiście nie trzeba stosować zaprawy! Jestem bardzo zadowolony.

Leszek

Wybierz projekt dla siebie