fbpx

Poznaj ludzi, którzy
stoją za rewolucją

DOM 3E tworzą najlepsi naukowcy i inżynierowie – profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Więcej
O nas

O firmie

Jesteśmy firmą budowlaną, która tworzy alternatywną tradycję budowy domów – energooszczędnych, ekonomicznych i ekologicznych. Budujemy jak nikt inny, stosując własną, pionierską technologię.

SYSTEM 3E jest technologią opatentowaną i wybieraną na całym świecie. Wyznaczamy zupełnie nowe standardy budowy domu.

Powierz swoje plany wybitnym profesjonalistom – naukowcom, inżynierom, projektantom i wykonawcom. Zaufaj interdyscyplinarnemu zespołowi, który tworzy elita branży budowlanej.

Fabryka

Elementy 3E powstają w specjalnie zaprojektowanej i wybudowanej przez nas fabryce SYSTEM 3E w Radomsku. Nowoczesny, zautomatyzowany i w pełni ekologiczny zakład składa się z hali produkcyjnej, laboratorium, pakowni i magazynu. Fabryka pozwala na wytwarzanie 1 000 000 elementów z perlitu rocznie. To oznacza potencjał do budowy 1 000 domów każdego roku.

Sprawdź, kto buduje nasz zespół.

Połączyliśmy nasze kompetencje, by budować inaczej, bardziej innowacyjnie i odpowiedzialnie. Działając razem, mogliśmy stworzyć maksymalnie wygodną, solidną i kompleksową usługę DOM 3E.

Sebastian
Dylewski

Sebastian Dylewski

Sebastian Dylewski

Doradca Techniczny Klienta

Sebastian Dylewski dołączył do zespołu w maju 2020 r. jako Specjalista Wsparcia Sprzedaży. Swoje umiejętności rozwijał pracując jako zastępca kierownika w sieci PLAY (Viamind Sp. z o.o.), a następnie jako Specjalista ds. kontaktów w Orange Polska S.A. W DOM 3E jest odpowiedzialny za obsługę zapytań trafiających do firmy, badaniem potrzeb klientów oraz przygotowywaniem i kompletowaniem danych do ofertowania i negocjacji. Dba o relację z klientami na najwyższym poziomie, prowadzi korespondencję z klientami i potencjalnymi klientami. Dodatkowo przygotowuje raporty, analizy i prezentacje na potrzeby realizowanych projektów.

Email

Ewelina
Białowarczuk

Ewelina Białowarczuk

Ewelina Białowarczuk

Doradca Techniczny Klienta

Ukończyła Inżynierię Środowiska na Politechnice Białostockiej z tytułem magistra inżyniera. Doświadczenie w branży budowlanej zdobywała jeszcze na studiach, pracując jako kosztorysant i inżynier robót sanitarnych. W Unibep SA odpowiadała za przygotowanie budżetów projektów inwestycji z zakresu wielkokubaturowego budownictwa modułowego. Była również odpowiedzialna za sprzedaż inwestycji na rynku polskim i skandynawskim. W DOM 3E zajmuje się doradztwem technicznym, pozyskiwaniem nowych klientów oraz nadzorem nad prawidłową realizacją projektów.

Email

Marcin
Koter

Marcin Koter

Marcin Koter

Doradca Techniczny Klienta

Marcin Koter dołączył do zespołu w czerwcu 2020 r. jako Doradca Techniczny Klienta. Swoje doświadczenie zawodowe zdobył odbywając staż w dziale administracji osiedla w Skierniewickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w branży sanitarno-grzewczej zdobyte w firmie Grupa Ekoenergia Sp. z o.o., w której zajmował się obsługą instalatora oraz klienta indywidualnego. W DOM 3E zajmuje się doradztwem, pozyskiwaniem nowych Klientów i utrzymaniem relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi oraz sprawuje nadzór nad prawidłową realizacją projektów.

Email

dr Patryk Adam
Bolimowski

dr Patryk Adam Bolimowski

dr Patryk Adam Bolimowski

Kierownik R&D i Kontroli Jakości

Menadżer z szerokim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rozwoju produktu oraz komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań w sektorze budowlanym, green energy, automotive oraz aerospace. Wykształcenie techniczne w zakresie materiałoznawstwa zdobyte w Polsce, Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. W 2017 roku uzyskał stopień doktora na Uniwersytecie w Bristolu w ramach prestiżowego programu Marie Curie ITN SHeMat. W DOM 3E zajmuje się tworzeniem i realizacją strategii rozwoju oferty produktowej oraz usługowej. Koordynuje zespół projektowy, współpracę międzynarodową i dba o najwyższą jakość. W wolnym czasie miłośnik literatury obcojęzycznej oraz baletu.

Email

Józefina
Janiszewska

Józefina Janiszewska

Józefina Janiszewska

Inżynier Działu Projektowego

Tytuł inżyniera uzyskała w 2019 r. studiując Inżynierię Środowiska ze specjalizacją Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja i Gazownictwo na Politechnice Warszawskiej. Swoje umiejętności zdobywała odbywając praktyki w firmie Veolia Energia Warszawa S.A., następnie będąc asystentką projektanta instalacji sanitarnych IS-KWADRAT Sp. z o. o. W Dom 3E wspiera dział projektowy, a do zakresu jej obowiązków należy przygotowywanie zapytań ofertowych oraz wykonywanie obliczeń obciążenia cieplnego budynków i sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej.

Email

Radosław
Krzemiński

Radosław Krzemiński

Radosław Krzemiński

Główny Projektant Konstrukcji

Magister inżynier, absolwent i wykładowca Politechniki Warszawskiej. Konstruktor z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w międzynarodowych biurach projektowych, specjalizujący się w konstrukcjach nadziemnych oraz podziemnych. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując przy takich projektach jak: Złote Tarasy, Bulwary Wiślane, Galeria Północna w Warszawie, Hamownia w Środzie Śląskiej, Marocco Mall w Casablance oraz wiele innych (w kraju i zagranicą). W DOM 3E odpowiada za merytoryczne wsparcie z zakresu konstrukcji przy projektach adaptowanych do technologii SYSTEM 3E. Wspiera również prace działu R&D.

Email

Justyna
Sałasińska-Romanowska

Justyna Sałasińska-Romanowska

Justyna Sałasińska-Romanowska

Projektantka Konstrukcji Budowlanych

Magister inżynier budownictwa lądowego, specjalizująca się w konstrukcjach budowlanych i inżynierskich. Posiada uprawienia projektowe i wykonawcze. Doświadczenie w branży budowlanej zdobywała na początku na budowach a później w biurach projektowych, głównie w budownictwie wielorodzinnym. Pracowała przy projektach dla deweloperów takich jak Robyg, Polnord czy Home Invest. W DOM 3E zajmuje się przygotowaniem projektów budowlanych, wykonawczych oraz adaptacją budynków do technologii SYSTEM 3E.

Email

Mateusz
Goździkiewicz

Mateusz Goździkiewicz

Mateusz Goździkiewicz

Główny Architekt

Magister Inżynier Architekt, absolwent Politechniki Białostockiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. w Archicon Szczesiuk & Wilczek s.c.; SGI Sp. z o.o. oraz  przy współpracy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Pracował przy projektach i realizacjach budynków mieszkaniowych jedno i wielorodzinnych, użyteczności publicznej, usługowych i sportowych. W DOM 3E zajmuje się projektowaniem, koordynacją procesów formalno-prawnych i realizacją obiektów.

Email

Norbert
Prętnicki

Norbert Prętnicki

Norbert Prętnicki

Architekt

Magister Inżynier Architekt, Absolwent Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Tytuł Master of Science in Urban Housing Management uzyskał na uniwersytetach w Holandii i w Szwecji. Pracował dla międzynarodowych inwestorów i deweloperów na Karaibach. Opracował liczne projekty – od domów wakacyjnych po luksusowe rezydencje – z naciskiem na proekologiczne rozwiązania na terenach biologicznie wrażliwych. W DOM 3E odpowiada za opracowywanie projektów architektonicznych w technologii SYSTEM 3E.

Email

Błażej
Zagajewski

Błażej Zagajewski

Błażej Zagajewski

Architekt

Magister Inżynier Architekt, absolwent Politechniki Białostockiej i Politechniki Warszawskiej. Posiada uprawienia projektowe i wykonawcze. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych pracowniach architektonicznych, m. in. w Anthony Readdy& Associates w Dublinie, Blank Architects w Moskwie, Blue Architektura i Robert Majkut Design w Warszawie. W DOM 3E zajmuje się przygotowaniem projektów architektoniczno-budowlanych oraz wykonawczych.

Email

Joanna
Lechowska

Joanna Lechowska

Joanna Lechowska

Młodszy Architekt

Inżynier architektury oraz absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Gdańskiej. W DOM 3E jako asystent architekta prowadzącego zajmuje się opracowywaniem projektów budowlanych i adaptacją budynków do technologii SYSTEM 3E. Odpowiada również za opracowywanie założeń do projektów branżowych, przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz projektowanie bezpośredniego otoczenia obiektu.

Email

Rafał
Baran

Rafał Baran

Rafał Baran

Kosztorysant

Swoje doświadczenie sprzedażowe zdobywał m.in. w branży budowlanej, nieruchomościowej, a także bankowej. Przez 8 lat był kierownikiem działu ofertowania oraz opracowywał kalkulacje ilościowo-cenowe na podstawie dokumentacji projektowej. Doradca Techniczny Klienta dołączył do DOM 3E w maju 2021 r. Obecnie zajmuje się wykonywaniem przedmiarów, wyceną realizacji budów z DOM 3E budynków oraz ofertowaniem.

Email

Aneta
Piróg

Aneta Piróg

Aneta Piróg

Specjalista ds. Ofertowania

Magister inżynier budownictwa, absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w firmie AMIRmetal, specjalizującej się w konstrukcjach stalowych oraz STRABAG sp. z o.o., w której była odpowiedzialna za opracowywanie kalkulacji cenowych na podstawie analizy dokumentacji przetargowej oraz optymalizację kosztów przyjętych rozwiązań projektowych. W DOM 3E zajmuje się tworzeniem kosztorysów, przedmiarów robót budowlanych oraz dokumentów ofertowych dla Klientów. Odpowiada za ustalanie cen, dobór materiałów oraz poszukiwanie najlepszych rozwiązań, obniżających koszt budowy.

Email

Marek
Mędza

Marek Mędza

Marek Mędza

Majster budowy

Ekspert w zakresie budownictwa z wieloletnim doświadczeniem. W DOM 3E jest odpowiedzialny za nadzór nad prowadzonymi projektami, zarządzanie ekipami wykonawczymi oraz koordynację dostaw materiałów budowlanych.

Email

Karol
Wielczyk

Karol Wielczyk

Karol Wielczyk

Kierownik Projektu

Absolwent anglojęzycznych studiów inżynierskich na Politechnice Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie. Od początku kariery zawodowej związany z generalnym wykonawstwem obiektów na warszawskim rynku budowlanym. Doświadczenie zawodowe zdobywał przy realizacji projektów biurowych, w tym budowy ROTUNDY PKO BP czy kompleksu biurowego LIXA. W DOM 3E kieruje procesami realizacji inwestycji oraz odpowiada za budowanie relacji z wykonawcami i dostawcami.

Email

Patrycja
Cieślak

Patrycja Cieślak

Patrycja Cieślak

Koordynator projektu

Magister inżynier budownictwa. Posiada doświadczenie zarówno projektowe, jak i wykonawcze. Jako projektant w Pracowni Projektowej Konstrukcja w Szczecinie zajmowała się projektowaniem konstrukcji obiektów mieszkaniowych i przemysłowych. Następnie w Mota Engil Central Europe S. A. koordynowała wielobranżowy proces projektowy oraz przygotowywała budowę hotelu Ibis Styles Szczecin Stare Miasto i Arkona Residence. W DOM 3E odpowiada za przygotowanie inwestycji, w tym m. in. kontraktacje wykonawców i dostawców, planowanie dostaw, a także zarządzanie budżetem i harmonogramem inwestycji.

Email

Ewa
Kukiel

Ewa Kukiel

Ewa Kukiel

Office Manager

Magister Psychologii Klinicznej. Do zespołu dołączyła w maju 2020 r. jako Office Manager. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Banku Millennium S.A., Gent Fund S.A. oraz licznych spółkach celowych w segmencie prywatnych akademików. Zajmowała się wsparciem sprzedaży w obszarze obligacji imiennych oraz usprawnianiem procesów dotyczących organizacji biura. W DOM 3E układa i optymalizuje kwestie back-office dla zespołu. Buduje lejek, koordynuje etapy sprzedaży oraz dba o jakość i merytorykę dokumentów. Bierze aktywny udział w organizowaniu szkoleń dla wykonawców i nowych pracowników.

Email

Ewelina
Makowska-Wójcik

Ewelina Makowska-Wójcik

Ewelina Makowska-Wójcik

HR Manager

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu SWPS oraz Dyplomacji Publicznej Collegium Civitas. Obecnie studentka MBA na Uniwersytecie SWPS. Do zespołu 3E dołączyła w 2017 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Antyradiu, Radiu Kampus oraz w spółkach z branży finansowej i nieruchomościowej. W DOM 3E odpowiada za procesy rekrutacyjne i dba o wspieranie kultury organizacyjnej oraz przyjaznego środowiska pracy zespołu.

Email

Dariusz
Lewandowski

Dariusz Lewandowski

Dariusz Lewandowski

Prezes Zarządu DOM 3E

Ma na swoim koncie wiele zawodowych sukcesów. Zarządzał międzynarodowymi koncernami Red Bull oraz TATA w Polsce, jako konsultant PwC oraz Deloitte doradzał korporacjom w zakresie finansów, a także świadczył usługi doradztwa gospodarczego i wprowadzał podmioty na GPW w Warszawie. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie obrotu GPW. Prezes zarządów SYSTEM 3E S.A. i ARIA S.A.

Email

Piotr
Budnik

Piotr Budnik

Piotr Budnik

Wiceprezes Zarządu DOM 3E

Makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego oraz Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu GPW w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął w oddziale firmy inwestycyjnej First Republic Group w Nowym Jorku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Uczęszczał również do Woodberry Forest School, Virginia, USA.

Email

Katarzyna
Kolmus

Katarzyna Kolmus

Katarzyna Kolmus

Prokurent DOM 3E

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Jest adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i rynku kapitałowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia transakcji inwestycyjnych, sporządzaniu dokumentów informacyjnych, procesu pozyskania kapitału, a także tworzeniu procedur compliance. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie Obrotu dla rynku Newconnect i Catalyst GPW w Warszawie.

Email

Daniel
Kulaszewski

Daniel Kulaszewski

Daniel Kulaszewski

Prokurent DOM 3E

Manager z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w instytucjach finansowych (biura maklerskie, towarzystwa funduszy inwestycyjnych, towarzystwa ubezpieczeniowe). Wielokrotnie brał udział w projektach typu „start up” w segmencie pośrednictwa finansowego. Zwolennik strategii „customer focus” z doświadczeniem w bezpośredniej obsłudze klienta. Zajmuje się wdrażaniem i nadzorowaniem strategii rozwoju biznesu DOM 3E. Jest także prezesem Kampinos Development, firmy deweloperskiej, która oferuje ekologiczne, ekonomiczne i energooszczędne budownictwo.

Email

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Budujemy w zgodzie z EKO