Poznaj ludzi, którzy
stoją za rewolucją

DOM 3E tworzą najlepsi naukowcy i inżynierowie – profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Więcej
O nas

O firmie

Jesteśmy firmą budowlaną, która tworzy alternatywną tradycję budowy domów – energooszczędnych, ekonomicznych i ekologicznych. Budujemy jak nikt inny, stosując własną, pionierską technologię.

SYSTEM 3E jest technologią opatentowaną i wybieraną na całym świecie. Wyznaczamy zupełnie nowe standardy budowy domu.

Powierz swoje plany wybitnym profesjonalistom – naukowcom, inżynierom, projektantom i wykonawcom. Zaufaj interdyscyplinarnemu zespołowi, który tworzy elita branży budowlanej.

Fabryka

Elementy 3E powstają w specjalnie zaprojektowanej i wybudowanej przez nas fabryce SYSTEM 3E w Radomsku. Nowoczesny, zautomatyzowany i w pełni ekologiczny zakład składa się z hali produkcyjnej, laboratorium, pakowni i magazynu. Fabryka pozwala na wytwarzanie 1 000 000 elementów z perlitu rocznie. To oznacza potencjał do budowy 1 000 domów każdego roku.

Sprawdź, kto buduje nasz zespół.

Połączyliśmy nasze kompetencje, by budować inaczej, bardziej innowacyjnie i odpowiedzialnie. Działając razem, mogliśmy stworzyć maksymalnie wygodną, solidną i kompleksową usługę DOM 3E.

Mirosław
Kausa

Mirosław Kausa

Mirosław Kausa

Inspektor Nadzoru Technologii SYSTEM 3E

Magister inżynier budownictwa lądowego o specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie. Do tej pory swoje umiejętności rozwijał prowadząc prestiżowe projekty w branży budowlanej, takie jak budowa osiedla 19 Dzielnica czy stacji obsługi samochodów ciężarowych i autobusów SCANIA. Obecnie jest odpowiedzialny za realizację budowy domów w technologii System 3E przy zachowaniu najwyższej jakości ich wykonania. Do jego obowiązków należy optymalizowanie rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych oraz poszerzanie oferty projektów domów, a także przeprowadzanie szkoleń w zakresie technologii budowy w Systemie 3E.

Email

Małgorzata
Pękała

Małgorzata Pękała

Małgorzata Pękała

Projektant konstrukcji budowlanych

Magister inżynier oraz absolwentka Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobyła dzięki licznym praktykom podczas budów osiedli mieszkaniowych w firmie Mostostal Warszawa S.A. oraz przy budowie Domaniewska Office HUB w Unibep S.A.. Wykonywała projekty budowlane, sprawowała nadzór nad przebiegiem robót na budowie oraz koordynowała projekty. Pracowała również w Egis Poland Sp. z o. o. na stanowisku Starszej Asystentki Projektanta Konstrukcji. W DOM 3E zajmuje się tworzeniem projektów budowlanych budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej.

Email

Józefina
Janiszewska

Józefina Janiszewska

Józefina Janiszewska

Inżynier Działu Projektowego

Tytuł inżyniera uzyskała w 2019 r. studiując Inżynierię Środowiska ze specjalizacją Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja i Gazownictwo na Politechnice Warszawskiej. Swoje umiejętności zdobywała odbywając praktyki w firmie Veolia Energia Warszawa S.A., następnie będąc asystentką projektanta instalacji sanitarnych IS-KWADRAT Sp. z o. o. W Dom 3E wspiera dział projektowy, a do zakresu jej obowiązków należy przygotowywanie zapytań ofertowych oraz wykonywanie obliczeń obciążenia cieplnego budynków i sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej.

Email

dr Patryk Adam
Bolimowski

dr Patryk Adam Bolimowski

dr Patryk Adam Bolimowski

Kierownik R&D i Kontroli Jakości

Menadżer z szerokim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rozwoju produktu oraz komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań w sektorze budowlanym, green energy, automotive oraz aerospace. Wykształcenie techniczne w zakresie materiałoznawstwa zdobyte w Polsce, Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. W 2017 roku uzyskał stopień doktora na Uniwersytecie w Bristolu w ramach prestiżowego programu Marie Curie ITN SHeMat. W DOM 3E zajmuje się tworzeniem i realizacją strategii rozwoju oferty produktowej oraz usługowej. Koordynuje zespół projektowy, współpracę międzynarodową i dba o najwyższą jakość. W wolnym czasie miłośnik literatury obcojęzycznej oraz baletu.

Email

Dariusz
Zaręba

Dariusz Zaręba

Dariusz Zaręba

Koordynator Zespołu Budów

Absolwent Wyższej Szkoły Prawa Handlowego Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży budowlanej, które zdobył będąc m.in. kierownikiem działu produkcji farb i lakierów MOL Coatings w Poznaniu oraz montażu konstrukcji drewnianych w Hatek Sp.J. Nadzorował i realizował montaż konstrukcji dachowych oraz budynków szkieletowych. Od zawsze fascynują go nowinki technologiczne, budownictwo modułowe i energooszczędne. W tych obszarach najchętniej wykorzystuje swoją wiedzę i praktyczne umiejętności.

 

 

Email

Anna
Piwowarczyk

Anna Piwowarczyk

Anna Piwowarczyk

Specjalista do spraw projektów i ofert

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, na której ukończyła kierunek Architektura wnętrz. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Inside WK Sp. z o.o. oraz ACW Sp. z o. o., przygotowując dokumentację techniczną. W DOM 3E odpowiada za oferty, współtworzenie materiałów i szkoleń dla architektów oraz adaptacje projektów do technologii System 3E. Zajmuje się również rozrysowywaniem warstw startowych, kładów ścian i projektów budowlanych w technologii 3E oraz tworzeniem rysunków budowlanych i wykonawczych.

Email

Dariusz
Remiszewski

Dariusz Remiszewski

Dariusz Remiszewski

Kierownik Projektu

Inżynier budownictwa oraz absolwent wydziału architektury na Politechnice Białostockiej. Doświadczenie w branży budowlanej zdobywał pracując przy realizacji projektów, takich jak budowa Autoryzowanej Stacji Obsługi MAN, salonu samochodowego Volkswagena czy budynku mieszkalnego Nova Atmosfera. W DOM 3E odpowiada za organizację logistyki budowy, skompletowanie podwykonawców niezbędnych do realizacji całego procesu inwestycyjnego oraz przygotowanie oferty sprzedażowej.

Email

Filip
Czeluśniak

Filip Czeluśniak

Filip Czeluśniak

Specjalista Wsparcia Sprzedaży

Inżynier informatyki i absolwent Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie. Jego kariera zawodowa nabrała tempa w momencie gdy został koordynatorem ds. szkoleń w Wild Young Green Consulting. Zdobywał doświadczenie również w firmie Viamind Sp. z o. o. – pracując jako Konsultant ds. Klienta oraz Zastępca Kierownika. Jako Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży w Poczta Polska S.A. analizował aktywność pracowników i ich postępy. W DOM 3E jest Specjalistą Wsparcia Sprzedaży i zajmuje się kontaktem z klientem.

Email

Katarzyna
Kolmus

Katarzyna Kolmus

Katarzyna Kolmus

Prokurent DOM 3E

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Jest adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i rynku kapitałowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia transakcji inwestycyjnych, sporządzaniu dokumentów informacyjnych, procesu pozyskania kapitału, a także tworzeniu procedur compliance. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie Obrotu dla rynku Newconnect i Catalyst GPW w Warszawie.

Email

Piotr
Budnik

Piotr Budnik

Piotr Budnik

Wiceprezes zarządu DOM 3E

Makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego oraz Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu GPW w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął w oddziale firmy inwestycyjnej First Republic Group w Nowym Jorku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Uczęszczał również do Woodberry Forest School, Virginia, USA.

Email

Dariusz
Lewandowski

Dariusz Lewandowski

Dariusz Lewandowski

Prezes zarządu DOM 3E

Ma na swoim koncie wiele zawodowych sukcesów. Zarządzał międzynarodowymi koncernami Red Bull oraz TATA w Polsce, jako konsultant PwC oraz Deloitte doradzał korporacjom w zakresie finansów, a także świadczył usługi doradztwa gospodarczego i wprowadzał podmioty na GPW w Warszawie. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie obrotu GPW. Prezes zarządów SYSTEM 3E S.A. i ARIA S.A.

Email
Potrzebujesz pomocy?