Poznaj ludzi, którzy
stoją za rewolucją

DOM 3E tworzą najlepsi naukowcy i inżynierowie – profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Więcej
O nas

O firmie

Jesteśmy firmą budowlaną, która tworzy alternatywną tradycję budowy domów – energooszczędnych, ekonomicznych i ekologicznych. Budujemy jak nikt inny, stosując własną, pionierską technologię.

SYSTEM 3E jest technologią opatentowaną i wybieraną na całym świecie. Wyznaczamy zupełnie nowe standardy budowy domu.

Powierz swoje plany wybitnym profesjonalistom – naukowcom, inżynierom, projektantom i wykonawcom. Zaufaj interdyscyplinarnemu zespołowi, który tworzy elita branży budowlanej.

Fabryka

Elementy 3E powstają w specjalnie zaprojektowanej i wybudowanej przez nas fabryce SYSTEM 3E w Radomsku. Nowoczesny, zautomatyzowany i w pełni ekologiczny zakład składa się z hali produkcyjnej, laboratorium, pakowni i magazynu. Fabryka pozwala na wytwarzanie 1 000 000 elementów z perlitu rocznie. To oznacza potencjał do budowy 1 000 domów każdego roku.

Sprawdź, kto buduje nasz zespół.

Połączyliśmy nasze kompetencje, by budować inaczej, bardziej innowacyjnie i odpowiedzialnie. Działając razem, mogliśmy stworzyć maksymalnie wygodną, solidną i kompleksową usługę DOM 3E.

dr Patryk Adam
Bolimowski

dr Patryk Adam Bolimowski

dr Patryk Adam Bolimowski

Kierownik R&D i Kontroli Jakości

Menadżer z szerokim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rozwoju produktu oraz komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań w sektorze budowlanym, green energy, automotive oraz aerospace. Wykształcenie techniczne w zakresie materiałoznawstwa zdobyte w Polsce, Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. W 2017 roku uzyskał stopień doktora na Uniwersytecie w Bristolu w ramach prestiżowego programu Marie Curie ITN SHeMat. W DOM 3E zajmuje się tworzeniem i realizacją strategii rozwoju oferty produktowej oraz usługowej. Koordynuje zespół projektowy, współpracę międzynarodową i dba o najwyższą jakość. W wolnym czasie miłośnik literatury obcojęzycznej oraz baletu.

Email

Dariusz
Remiszewski

Dariusz Remiszewski

Dariusz Remiszewski

Kierownik Projektu

Inżynier budownictwa oraz absolwent wydziału architektury na Politechnice Białostockiej. Doświadczenie w branży budowlanej zdobywał pracując przy realizacji projektów, takich jak budowa Autoryzowanej Stacji Obsługi MAN, salonu samochodowego Volkswagena czy budynku mieszkalnego Nova Atmosfera. W DOM 3E odpowiada za organizację logistyki budowy, skompletowanie podwykonawców niezbędnych do realizacji całego procesu inwestycyjnego oraz przygotowanie oferty sprzedażowej.

Email

Emil
Chludziński

Emil Chludziński

Emil Chludziński

Specjalista do spraw ofertowania

Emil Chludziński dołączył do zepołu w czerwcu 2020 r. jako Specjalista do spraw ofertowania. Praca w branży budowlanej od zawsze była jego pasją, dlatego pracował w takich firmach jak XERVON Polska i Amplus Balbina A Kacprzyk. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując przy takich inwestycjach jak: Lotnisko Okęcie, Lotnisko Modlin, Dworzec Gdański, II linii metra, ATRIUM II i Grzybowska 43. W DOM 3E zajmuje się tworzeniem kosztorysów do ofert dla klientów zarówno na domy pełnometrażowe, jak i domki 35 m.kw. Odpowiada za: ceny, materiały, współpracę z podwykonawcami oraz za kontakt z klientami.

Email

Józefina
Janiszewska

Józefina Janiszewska

Józefina Janiszewska

Inżynier Działu Projektowego

Tytuł inżyniera uzyskała w 2019 r. studiując Inżynierię Środowiska ze specjalizacją Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja i Gazownictwo na Politechnice Warszawskiej. Swoje umiejętności zdobywała odbywając praktyki w firmie Veolia Energia Warszawa S.A., następnie będąc asystentką projektanta instalacji sanitarnych IS-KWADRAT Sp. z o. o. W Dom 3E wspiera dział projektowy, a do zakresu jej obowiązków należy przygotowywanie zapytań ofertowych oraz wykonywanie obliczeń obciążenia cieplnego budynków i sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej.

Email

Ewa
Kukiel

Ewa Kukiel

Ewa Kukiel

Office Manager

Magister Psychologii Klinicznej. Do zespołu dołączyła w maju 2020 r. jako Office Manager. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Banku Millennium S.A., Gent Fund S.A. oraz licznych spółkach celowych w segmencie prywatnych akademików. Zajmowała się wsparciem sprzedaży w obszarze obligacji imiennych oraz usprawnianiem procesów dotyczących organizacji biura. W DOM 3E układa i optymalizuje kwestie back-office dla zespołu. Buduje lejek, koordynuje etapy sprzedaży oraz dba o jakość i merytorykę dokumentów. Bierze aktywny udział w organizowaniu szkoleń dla wykonawców i nowych pracowników.

Email

Mirosław
Kausa

Mirosław Kausa

Mirosław Kausa

Inspektor Nadzoru Technologii SYSTEM 3E

Magister inżynier budownictwa lądowego o specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie. Do tej pory swoje umiejętności rozwijał prowadząc prestiżowe projekty w branży budowlanej, takie jak budowa osiedla 19 Dzielnica czy stacji obsługi samochodów ciężarowych i autobusów SCANIA. Obecnie jest odpowiedzialny za realizację budowy domów w technologii System 3E przy zachowaniu najwyższej jakości ich wykonania. Do jego obowiązków należy optymalizowanie rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych oraz poszerzanie oferty projektów domów, a także przeprowadzanie szkoleń w zakresie technologii budowy w Systemie 3E.

Email

Szymon
Kokorzycki

Szymon Kokorzycki

Szymon Kokorzycki

Kierownik Projektu

Magister inżynier budownictwa oraz absolwent Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy. Doświadczenie zawodowe w branży budowlanej zdobywał przy realizacji dużych projektów w tym budowy galerii handlowej „Zielone Arkady” w Bydgoszczy, wielorodzinnych budynków mieszkalnych i Rotundy PKO w Warszawie. Swoje umiejętności rozwijał pracując w takich firmach jak: STRABAG Sp. z o.o. i Mostostal Warszawa S.A. W DOM 3E wspiera realizację budowy domów w technologii System 3E oraz dba o dokumenty, pozwolenia i kontakty z urzędnikami.

Email

Filip
Czeluśniak

Filip Czeluśniak

Filip Czeluśniak

Specjalista Wsparcia Sprzedaży

Inżynier informatyki i absolwent Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie. Jego kariera zawodowa nabrała tempa w momencie gdy został koordynatorem ds. szkoleń w Wild Young Green Consulting. Zdobywał doświadczenie również w firmie Viamind Sp. z o. o. – pracując jako Konsultant ds. Klienta oraz Zastępca Kierownika. Jako Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży w Poczta Polska S.A. analizował aktywność pracowników i ich postępy. W DOM 3E jest Specjalistą Wsparcia Sprzedaży i zajmuje się kontaktem z klientem.

Email

Sebastian
Dylewski

Sebastian Dylewski

Sebastian Dylewski

Specjalista Wsparcia Sprzedaży

Sebastian Dylewski dołączył do zespołu w maju 2020 r. jako Specjalista Wsparcia Sprzedaży. Swoje umiejętności rozwijał pracując jako zastępca kierownika w sieci PLAY (Viamind Sp. z o.o.), a następnie jako Specjalista ds. kontaktów w Orange Polska S.A. W DOM 3E jest odpowiedzialny za obsługę zapytań trafiających do firmy, badaniem potrzeb klientów oraz przygotowywaniem i kompletowaniem danych do ofertowania i negocjacji. Dba o relację z klientami na najwyższym poziomie, prowadzi korespondencję z klientami i potencjalnymi klientami. Dodatkowo przygotowuje raporty, analizy i prezentacje na potrzeby realizowanych projektów.

Email

Marcin
Koter

Marcin Koter

Marcin Koter

Doradca Klienta

Marcin Koter dołączył do zespołu w czerwcu 2020 r. jako Doradca Klienta. Swoje doświadczenie zawodowe zdobył odbywając staż w dziale administracji osiedla w Skierniewickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w branży sanitarno-grzewczej zdobyte w firmie Grupa Ekoenergia Sp. z o.o., w której zajmował się obsługą instalatora oraz klienta indywidualnego. W DOM 3E zajmuje się doradztwem, pozyskiwaniem nowych klientów i utrzymaniem relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi oraz sprawuje nadzór nad prawidłową realizacją projektów

Email

Dariusz
Lewandowski

Dariusz Lewandowski

Dariusz Lewandowski

Prezes zarządu DOM 3E

Ma na swoim koncie wiele zawodowych sukcesów. Zarządzał międzynarodowymi koncernami Red Bull oraz TATA w Polsce, jako konsultant PwC oraz Deloitte doradzał korporacjom w zakresie finansów, a także świadczył usługi doradztwa gospodarczego i wprowadzał podmioty na GPW w Warszawie. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie obrotu GPW. Prezes zarządów SYSTEM 3E S.A. i ARIA S.A.

Email

Piotr
Budnik

Piotr Budnik

Piotr Budnik

Wiceprezes zarządu DOM 3E

Makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego oraz Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu GPW w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął w oddziale firmy inwestycyjnej First Republic Group w Nowym Jorku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Uczęszczał również do Woodberry Forest School, Virginia, USA.

Email

Katarzyna
Kolmus

Katarzyna Kolmus

Katarzyna Kolmus

Prokurent DOM 3E

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Jest adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i rynku kapitałowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia transakcji inwestycyjnych, sporządzaniu dokumentów informacyjnych, procesu pozyskania kapitału, a także tworzeniu procedur compliance. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie Obrotu dla rynku Newconnect i Catalyst GPW w Warszawie.

Email

Daniel
Kulaszewski

Daniel Kulaszewski

Daniel Kulaszewski

Prokurent DOM 3E

Manager z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w instytucjach finansowych (biura maklerskie, towarzystwa funduszy inwestycyjnych, towarzystwa ubezpieczeniowe). Wielokrotnie brał udział w projektach typu „start up” w segmencie pośrednictwa finansowego. Zwolennik strategii „customer focus” z doświadczeniem w bezpośredniej obsłudze klienta. Zajmuje się wdrażaniem i nadzorowaniem strategii rozwoju biznesu DOM 3E. Jest także prezesem Kampinos Development, firmy deweloperskiej, która oferuje ekologiczne, ekonomiczne i energooszczędne budownictwo.

Email

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Budujemy w zgodzie z EKO