Poznaj ludzi, którzy
stoją za rewolucją

DOM 3E tworzą najlepsi naukowcy i inżynierowie – profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Więcej
O nas

O firmie

Jesteśmy firmą budowlaną, która tworzy alternatywną tradycję budowy domów – energooszczędnych, ekonomicznych i ekologicznych. Budujemy jak nikt inny, stosując własną, pionierską technologię.

SYSTEM 3E jest technologią opatentowaną i wybieraną na całym świecie. Wyznaczamy zupełnie nowe standardy budowy domu.

Powierz swoje plany wybitnym profesjonalistom – naukowcom, inżynierom, projektantom i wykonawcom. Zaufaj interdyscyplinarnemu zespołowi, który tworzy elita branży budowlanej.

Fabryka

Elementy 3E powstają w specjalnie zaprojektowanej i wybudowanej przez nas fabryce SYSTEM 3E w Radomsku. Nowoczesny, zautomatyzowany i w pełni ekologiczny zakład składa się z hali produkcyjnej, laboratorium, pakowni i magazynu. Fabryka pozwala na wytwarzanie 1 000 000 elementów z perlitu rocznie. To oznacza potencjał do budowy 1 000 domów każdego roku.

Sprawdź, kto buduje nasz zespół.

Połączyliśmy nasze kompetencje, by budować inaczej, bardziej innowacyjnie i odpowiedzialnie. Działając razem, mogliśmy stworzyć maksymalnie wygodną, solidną i kompleksową usługę DOM 3E.

dr Patryk Adam
Bolimowski

dr Patryk Adam Bolimowski

dr Patryk Adam Bolimowski

Kierownik R&D i Kontroli Jakości

Menadżer z szerokim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rozwoju produktu oraz komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań w sektorze budowlanym, green energy, automotive oraz aerospace. Wykształcenie techniczne w zakresie materiałoznawstwa zdobyte w Polsce, Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. W 2017 roku uzyskał stopień doktora na Uniwersytecie w Bristolu w ramach prestiżowego programu Marie Curie ITN SHeMat. W DOM 3E zajmuje się tworzeniem i realizacją strategii rozwoju oferty produktowej oraz usługowej. Koordynuje zespół projektowy, współpracę międzynarodową i dba o najwyższą jakość. W wolnym czasie miłośnik literatury obcojęzycznej oraz baletu.

Email

Dariusz
Remiszewski

Dariusz Remiszewski

Dariusz Remiszewski

Kierownik Projektu

Inżynier budownictwa oraz absolwent wydziału architektury na Politechnice Białostockiej. Doświadczenie w branży budowlanej zdobywał pracując przy realizacji projektów, takich jak budowa Autoryzowanej Stacji Obsługi MAN, salonu samochodowego Volkswagena czy budynku mieszkalnego Nova Atmosfera. W DOM 3E odpowiada za organizację logistyki budowy, skompletowanie podwykonawców niezbędnych do realizacji całego procesu inwestycyjnego oraz przygotowanie oferty sprzedażowej.

Email

Joanna
Kantecka-Kłos

Joanna Kantecka-Kłos

Joanna Kantecka-Kłos

Architekt

Joanna Kantecka-Kłos dołączyła do zespołu w marcu 2020 r. jako Architekt. Doświadczenie zawodowe zdobywała w biurach projektów w Polsce i zagranicą, przez ostatnie parę lat prowadziła własną praktykę. W DOM 3E zajmuje się projektowaniem budynków.

Email

Anna
Piwowarczyk

Anna Piwowarczyk

Anna Piwowarczyk

Specjalista do spraw projektów i ofert

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, na której ukończyła kierunek Architektura wnętrz. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Inside WK Sp. z o.o. oraz ACW Sp. z o. o., przygotowując dokumentację techniczną. W DOM 3E odpowiada za oferty, współtworzenie materiałów i szkoleń dla architektów oraz adaptacje projektów do technologii System 3E. Zajmuje się również rozrysowywaniem warstw startowych, kładów ścian i projektów budowlanych w technologii 3E oraz tworzeniem rysunków budowlanych i wykonawczych.

Email

Dariusz
Zaręba

Dariusz Zaręba

Dariusz Zaręba

Koordynator Zespołu Budów

Absolwent Wyższej Szkoły Prawa Handlowego Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży budowlanej, które zdobył będąc m.in. kierownikiem działu produkcji farb i lakierów MOL Coatings w Poznaniu oraz montażu konstrukcji drewnianych w Hatek Sp.J. Nadzorował i realizował montaż konstrukcji dachowych oraz budynków szkieletowych. Od zawsze fascynują go nowinki technologiczne, budownictwo modułowe i energooszczędne. W tych obszarach najchętniej wykorzystuje swoją wiedzę i praktyczne umiejętności.

 

 

Email

Emil
Chludziński

Emil Chludziński

Emil Chludziński

Specjalista do spraw ofertowania

Emil Chludziński dołączył do zepołu w czerwcu 2020 r. jako Specjalista do spraw ofertowania. Praca w branży budowlanej od zawsze była jego pasją, dlatego pracował w takich firmach jak XERVON Polska i Amplus Balbina A Kacprzyk. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując przy takich inwestycjach jak: Lotnisko Okęcie, Lotnisko Modlin, Dworzec Gdański, II linii metra, ATRIUM II i Grzybowska 43. W DOM 3E zajmuje się tworzeniem kosztorysów do ofert dla klientów zarówno na domy pełnometrażowe, jak i domki 35 m.kw. Odpowiada za: ceny, materiały, współpracę z podwykonawcami oraz za kontakt z klientami.

Email

Józefina
Janiszewska

Józefina Janiszewska

Józefina Janiszewska

Inżynier Działu Projektowego

Tytuł inżyniera uzyskała w 2019 r. studiując Inżynierię Środowiska ze specjalizacją Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja i Gazownictwo na Politechnice Warszawskiej. Swoje umiejętności zdobywała odbywając praktyki w firmie Veolia Energia Warszawa S.A., następnie będąc asystentką projektanta instalacji sanitarnych IS-KWADRAT Sp. z o. o. W Dom 3E wspiera dział projektowy, a do zakresu jej obowiązków należy przygotowywanie zapytań ofertowych oraz wykonywanie obliczeń obciążenia cieplnego budynków i sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej.

Email

Ewa
Kukiel

Ewa Kukiel

Ewa Kukiel

Office Manager

Magister Psychologii Klinicznej. Do zespołu dołączyła w maju 2020 r. jako Office Manager. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Banku Millennium S.A., Gent Fund S.A. oraz licznych spółkach celowych w segmencie prywatnych akademików. Zajmowała się wsparciem sprzedaży w obszarze obligacji imiennych oraz usprawnianiem procesów dotyczących organizacji biura. W DOM 3E układa i optymalizuje kwestie back-office dla zespołu. Buduje lejek, koordynuje etapy sprzedaży oraz dba o jakość i merytorykę dokumentów. Bierze aktywny udział w organizowaniu szkoleń dla wykonawców i nowych pracowników.

Email

Mirosław
Kausa

Mirosław Kausa

Mirosław Kausa

Inspektor Nadzoru Technologii SYSTEM 3E

Magister inżynier budownictwa lądowego o specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie. Do tej pory swoje umiejętności rozwijał prowadząc prestiżowe projekty w branży budowlanej, takie jak budowa osiedla 19 Dzielnica czy stacji obsługi samochodów ciężarowych i autobusów SCANIA. Obecnie jest odpowiedzialny za realizację budowy domów w technologii System 3E przy zachowaniu najwyższej jakości ich wykonania. Do jego obowiązków należy optymalizowanie rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych oraz poszerzanie oferty projektów domów, a także przeprowadzanie szkoleń w zakresie technologii budowy w Systemie 3E.

Email

Szymon
Kokorzycki

Szymon Kokorzycki

Szymon Kokorzycki

Kierownik Projektu

Magister inżynier budownictwa oraz absolwent Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy. Doświadczenie zawodowe w branży budowlanej zdobywał przy realizacji dużych projektów w tym budowy galerii handlowej „Zielone Arkady” w Bydgoszczy, wielorodzinnych budynków mieszkalnych i Rotundy PKO w Warszawie. Swoje umiejętności rozwijał pracując w takich firmach jak: STRABAG Sp. z o.o. i Mostostal Warszawa S.A. W DOM 3E wspiera realizację budowy domów w technologii System 3E oraz dba o dokumenty, pozwolenia i kontakty z urzędnikami.

Email

Filip
Czeluśniak

Filip Czeluśniak

Filip Czeluśniak

Specjalista Wsparcia Sprzedaży

Inżynier informatyki i absolwent Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie. Jego kariera zawodowa nabrała tempa w momencie gdy został koordynatorem ds. szkoleń w Wild Young Green Consulting. Zdobywał doświadczenie również w firmie Viamind Sp. z o. o. – pracując jako Konsultant ds. Klienta oraz Zastępca Kierownika. Jako Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży w Poczta Polska S.A. analizował aktywność pracowników i ich postępy. W DOM 3E jest Specjalistą Wsparcia Sprzedaży i zajmuje się kontaktem z klientem.

Email

Sebastian
Dylewski

Sebastian Dylewski

Sebastian Dylewski

Specjalista Wsparcia Sprzedaży

Sebastian Dylewski dołączył do zespołu w maju 2020 r. jako Specjalista Wsparcia Sprzedaży. Swoje umiejętności rozwijał pracując jako zastępca kierownika w sieci PLAY (Viamind Sp. z o.o.), a następnie jako Specjalista ds. kontaktów w Orange Polska S.A. W DOM 3E jest odpowiedzialny za obsługę zapytań trafiających do firmy, badaniem potrzeb klientów oraz przygotowywaniem i kompletowaniem danych do ofertowania i negocjacji. Dba o relację z klientami na najwyższym poziomie, prowadzi korespondencję z klientami i potencjalnymi klientami. Dodatkowo przygotowuje raporty, analizy i prezentacje na potrzeby realizowanych projektów.

Email

Artur
Urbański

Artur Urbański

Artur Urbański

Doradca Klienta

Absolwent Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Doświadczenie zdobył pracując m.in. w firmie Gen Bud SA i P.P.H. Lemar Sp. z o.o. Dbał o współtworzenie i nadzorowanie realizacji sprzedażowych, nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów z handlowcami i wykonawcami oraz pracę z powierzonymi klientami. W DOM 3E jest Doradcą Klienta. Zajmuje się m.in.: kompleksową obsługą, analizą i finalizacją ofert z klientem, aktywną sprzedażą produktów i usług DOM 3E, przygotowywaniem ofert i prowadzeniem negocjacji.

Email

Marcin
Koter

Marcin Koter

Marcin Koter

Doradca Klienta

Marcin Koter dołączył do zespołu w czerwcu 2020 r. jako Doradca Klienta. Swoje doświadczenie zawodowe zdobył odbywając staż w dziale administracji osiedla w Skierniewickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w branży sanitarno-grzewczej zdobyte w firmie Grupa Ekoenergia Sp. z o.o., w której zajmował się obsługą instalatora oraz klienta indywidualnego. W DOM 3E zajmuje się doradztwem, pozyskiwaniem nowych klientów i utrzymaniem relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi oraz sprawuje nadzór nad prawidłową realizacją projektów

Email

Grzegorz
Gizka

Grzegorz Gizka

Grzegorz Gizka

Doradca Klienta

Magister w zakresie kreowania i realizacji polityki sprzedażowo – marketingowej i absolwent Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Posiada 14 – letnie doświadczenie w obszarze handlu i nowoczesnych technologii budowlanych – prefabrykaty żelbetowe. Przez wiele lat pracował w firmie Precon Polska. W czerwcu 2020 r. dołączył do zespołu DOM 3E jako Doradca Klienta. Do jego obowiązków należy: sprzedaż, kontakt z klientami B2B oraz doradztwo techniczne.

Email

Dariusz
Lewandowski

Dariusz Lewandowski

Dariusz Lewandowski

Prezes zarządu DOM 3E

Ma na swoim koncie wiele zawodowych sukcesów. Zarządzał międzynarodowymi koncernami Red Bull oraz TATA w Polsce, jako konsultant PwC oraz Deloitte doradzał korporacjom w zakresie finansów, a także świadczył usługi doradztwa gospodarczego i wprowadzał podmioty na GPW w Warszawie. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie obrotu GPW. Prezes zarządów SYSTEM 3E S.A. i ARIA S.A.

Email

Piotr
Budnik

Piotr Budnik

Piotr Budnik

Wiceprezes zarządu DOM 3E

Makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego oraz Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu GPW w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął w oddziale firmy inwestycyjnej First Republic Group w Nowym Jorku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Uczęszczał również do Woodberry Forest School, Virginia, USA.

Email

Katarzyna
Kolmus

Katarzyna Kolmus

Katarzyna Kolmus

Prokurent DOM 3E

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Jest adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i rynku kapitałowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia transakcji inwestycyjnych, sporządzaniu dokumentów informacyjnych, procesu pozyskania kapitału, a także tworzeniu procedur compliance. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie Obrotu dla rynku Newconnect i Catalyst GPW w Warszawie.

Email

Daniel
Kulaszewski

Daniel Kulaszewski

Daniel Kulaszewski

Prokurent DOM 3E

Manager z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w instytucjach finansowych (biura maklerskie, towarzystwa funduszy inwestycyjnych, towarzystwa ubezpieczeniowe). Wielokrotnie brał udział w projektach typu „start up” w segmencie pośrednictwa finansowego. Zwolennik strategii „customer focus” z doświadczeniem w bezpośredniej obsłudze klienta. Zajmuje się wdrażaniem i nadzorowaniem strategii rozwoju biznesu DOM 3E. Jest także prezesem Kampinos Development, firmy deweloperskiej, która oferuje ekologiczne, ekonomiczne i energooszczędne budownictwo.

Email
Potrzebujesz pomocy?