Transparentność
na każdym etapie budowy

Budowa domu to skomplikowany proces i jedna z najważniejszych decyzji zakupowych w życiu, dlatego już od samego początku warto skorzystać ze wsparcia ekspertów, którzy posiadają niezbędne kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie w procesach budowy domów.

Nasz zespół składa się z Doradców Technicznych, Architektów, Konstruktorów, Kosztorysantów, Koordynatorów Projektów oraz Kierowników Budowy, którzy są wsparciem na każdym etapie budowy.

Wybierz na jakim
etapie budowy jesteś

Myślę o budowie domu,
ale nie mam działki oraz projektu.
Mam działkę budowlaną, ale
nie posiadam projektu architektonicznego.
Mam projekt architektoniczny, ale
nie posiadam pozwolenia na budowę.
Mam pozwolenie na budowę.
Szukam wykonawcy.

Projektowanie indywidualne

Pamiętaj, że proces projektowania to integralna część budowy domu. Nasi architekci, konstruktorzy i inżynierowie dzięki bliskiej współpracy z Tobą stworzą projekt indywidualny, uwzględniający wszelkie zalety działki, będzie estetyczny, bezpieczny, dostosowany do Twojego budżetu i idealnie dopasowany do stylu życia Twojej rodziny. Zadbamy również o skompletowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę.

Działamy na terenie całej Polski i oferujemy Ci możliwość skorzystania z naszego wewnętrznego działu architektonicznego lub najlepszych współpracujących z nami pracowni.

Projektowanie

Po sfinalizowaniu zakupu działki kolejnym krokiem będzie wybór preferowanej formy projektu (typowy lub indywidualny) oraz pozyskanie niezbędnych dokumentów do przeprowadzania formalności związanych z procesem budowy.

W technologii SYSTEM 3E można zrealizować każdy projekt typowy. Projektowanie indywidualne oparte jest o pełną personalizację i wykonywane jest od razu w technologii SYSTEM 3E.

Na tym etapie zachęcamy do poświęcenia kliku minut na rozmowę z doradcą technicznym w celu zaplanowania procesu tak, aby adresował wszystkie potrzeby.

Kosztorysowanie

Kolejnym krokiem na drodze do wymarzonego domu jest sporządzenie kosztorysu szczegółowego inwestycji na podstawie projektu. Kosztorys szczegółowy to gwarancja realizacji bez niespodzianek. W DOM 3E przykładamy ponadprzeciętną uwagę do transparentności i uczciwości procesu. Przygotowanie każdego kosztorysu poprzedzone jest wnikliwą analizą potrzeb i rozwiązań projektowych. Każdy etap prac wskazany w kosztorysie uwzględnia zastawienia ilościowe materiałów, badania gruntu oraz wszelkich zakresy i rozwiązania uzgodnionych z klientem. Dokument ten przygotowany jest według najwyższych standardów rynkowych i jest gwarancją realizacji budowy w zakładanym budżecie.

Realizacja

Na tym etapie możemy podpisać umowę o roboty budowlane, do której załącznikiem jest sporządzony kosztorys i szczegółowy harmonogram terminowy.

Proces realizacji prowadzony przez kierownika projektu obejmuje dobór doświadczonych ekip budowlanych, które podlegają szczegółowej kontroli w zakresie postępów i koordynacji prac. Naszym celem jest utrzymanie wysokich standardów informacyjnych, dlatego każdy Klient otrzymuje cotygodniowe raporty wraz ze szczegółową dokumentacją fotograficzną. Taka forma współpracy zapewnia spokój i oszczędność czasu

Zalety kompleksowej
budowy z DOM 3E

Współpraca ze specjalistami na każdym etapie

Za budowę Twojego domu odpowiada zespół doświadczonych ekspertów z uprawnieniami: architekci, konstruktorzy, inżynierowie, kosztorysanci, ekipy wykonawcze, kierownik budowy i projektu. Nad całym procesem czuwa Twój dedykowany Doradca Techniczny, którego zadaniem jest koordynacja przepływu informacji między Tobą, a zespołem pracującym nad Twoim projektem.

Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie, by zapewnić wysokiej jakości realizację budowy Twojego domu.

Lepsza kontrola kosztów

Jednym z naszych głównych zadań jest kontrola budżetu. Projektujemy Twój dom z myślą o efektywności energetycznej i niskich kosztach eksploatacji. Unikamy niespodziewanych wydatków dzięki przygotowaniu szczegółowego kosztorysu i koordynacji prac sprawdzonych ekip, co przekłada się na brak opóźnień i kosztownych błędów na etapie realizacji.

Ułatwienie formalności

Pomożemy w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji oraz zajmiemy się formalnościami związanymi z pozyskaniem pozwolenia na budowę. Tego typu wsparcie ułatwi i przyspieszy proces administracyjny, a Ty nie będziesz tracić cennego czasu w urzędach.

Budowa zgodnie z harmonogramem

Posiadamy widzę i doświadczenie, które pozwalają nam w przemyślany sposób zarządzać budową Twojego domu. Działamy zgodnie z dołączonym do umowy harmonogramem i dążymy do optymalizacji całego procesu, by skrócić czas realizacji. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, pieniądze i wprowadzisz się do swojego wymarzonego domu zgodnie z planem, a może nawet szybciej.

Jedno źródło odpowiedzialności

Pamiętaj, że budowa domu prowadzona przez jedną firmę oznacza jedno źródło odpowiedzialności. Jeśli pojawią się problemy, to my zajmujemy się ich zidentyfikowaniem i rozwiązaniem, ponieważ odpowiadamy za cały proces. Nasza współpraca nie kończy się na etapie oddanie kluczy – jesteśmy do dyspozycji jeszcze długo po zakończeniu budowy Twojego domu.

91%

naszych klientów poleciłoby DOM 3E swoim bliskim

97%

klientów jest zadowolonych z jakości usług budowlanych oraz procesu realizacji inwestycji

5,3/6

klienci oceniają satysfakcję ze współpracy z kierownikiem budowy DOM 3E oraz koordynatorem inwestycji

98%

inwestycji zrealizowanych w ostatnich 3 latach zostało zakończonych zgodnie z harmonogramem budowy

Skontaktuj się z nami

Zaprojektujemy i wybudujemy
Twój dom zgodnie z planem

    Chcesz wiedzieć więcej?

    Posłuchaj opinii
    naszych klientów