TWORZYMY INDYWIDUALNE PROJEKTY DOMÓW NA MIARĘ TWOICH MARZEŃ

Jesteśmy biurem projektowym specjalizującym się w tworzeniu indywidualnych projektów domów w całej Polsce. Projektujemy domy klasy premium, dopasowane do Twoich potrzeb i stylu życia.

o nas

Zespół DOM 3E tworzą profesjonalni architekci, konstruktorzy i doradcy, którzy posiadają szerokie portfolio realizacji. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy zagwarantować zaprojektowanie domu, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji. Wiedza i kreatywność pozwolą nam stworzyć niepowtarzalne miejsce, które będzie odzwierciedlało Twoją osobowość i spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

W DOM 3E wiemy, że wykonanie projektu jest nieodłączną częścią procesu budowy domu. Dlatego oferujemy kompleksowe podejście, które obejmuje zarówno projektowanie, jak i budowę. Zaprojektujemy i wybudujemy dom, który spełni najwyższe standardy, jednocześnie dostosowując się do Twojego budżetu – dbając o każdy detal i pamiętając o optymalizacji kosztów zarówno podczas budowy, jaki eksploatacji budynku.

Etapy projektowania

Budowa domu to proces, który opiera się na współpracy i zaufaniu.
Sprawdź, jakie etapy doprowadzą nas do realizacji Twoich marzeń.


01 / Konsultacje i analiza

Na początku naszej współpracy skupiamy się na rozmowach, które pozwolą nam lepiej się poznać. To kluczowy etap w procesie projektowania, ponieważ umożliwia nam zrozumienie Twoich potrzeb, preferencji oraz stylu życia. Na tym etapie analizujemy również działkę, na której będzie budowany Twój dom – dokładnie przyglądamy się wszystkim aspektom terenu, aby zagwarantować optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

02 / Projekt koncepcyjny

​Na podstawie zebranych informacji tworzymy unikalną wizję Twojego domu. Dążymy do stworzenia projektu, który idealnie wpisuje się w otoczenie i zapewnia funkcjonalność
na najwyższym poziomie. 

03 / Podpisanie umowy

Jest fundamentem dla dalszych etapów naszej współpracy. W umowie precyzujemy zakres opracowania, przedstawiamy wycenę oraz określamy terminy płatności i realizacji. To moment, w którym rozpoczynamy właściwy proces projektowania Twojego domu.

04 / Projekt szczegółowy

Po zaakceptowaniu przez Ciebie koncepcji, przechodzimy do opracowania projektu architektonicznego, instalacyjnego oraz konstrukcji w innowacyjnej technologii SYSTEM 3E. Dbałość o detale zapewni nie tylko estetyczny wygląd, ale również efektywność energetyczną Twojego domu oraz zdrowy mikroklimat.

05 / Dokumentacja i pozwolenia

Wspieramy Cię w procesie uzyskiwania wymaganych pozwoleń, aby przejście do procesu realizacji odbyło się jak najsprawniej i bez przeszkód.od standardów rynkowych. 

06 / Przygotowanie kosztorysu

​Kosztorys szczegółowy to gwarancja realizacji bez niespodzianek. Dokument jest przygotowany według najwyższych standardów i znacząco odbiega
od standardów rynkowych. 

07 / Budowa domu

Nie musisz szukać ekip wykonawczych i zajmować się koordynacją prac. Oferujemy Ci kompleksową realizację: od stworzenia projektu aż po budowę do stanu deweloperskiego - jesteśmy dla Ciebie na każdym etapie budowy. Współpracujemy z profesjonalnymi podwykonawcami, dbając o zgodność z projektem i najwyższą jakość wykonania.

Co zyskujesz?

Poznaj zalety wynikające z wykonania projektu indywidualnego z DOM 3E.

 1. W DOM 3E zajmujemy się wszystkim kompleksowo. Nie tylko zaprojektujemy dom, który będzie doskonale dopasowany do życia Twojego i Twoich bliskich, ale zajmiemy się także jego budową. Cały proces w jednym miejscu pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas.
 2. Projektując z nami dom od podstaw, pomożemy w maksymalnym wykorzystaniu potencjału Twojej działki i zaplanujemy funkcjonalne rozwiązania, zapewniającekomfort użytkowania.
 3. Architekci DOM 3E zaproponują wykorzystanie innowacyjnych technologii i ekologicznych materiałów budowlanych, które przyczynią się do stworzenia zdrowego mikroklimatu w Twoim domu, oszczędności energetycznych i obniżenia negatywnego wpływu na środowisko.
 4. Projektowanie indywidualne umożliwia lepszą kontrolę budżetu. Oferujemy Ci możliwość wyboru i wspólnie pracujemy nad optymalizacją kosztów, by uniknąć niepotrzebnych wydatków.
 5. Masz możliwość uczestniczenia w procesie projektowania domu od samego początku i stworzenia wyjątkowej przestrzeni, gdzie każdy detal oddaje Twój charakter. Przekształcenie marzeń w rzeczywistość jest niezwykle satysfakcjonującym doświadczeniem. 

Przygotuj się
do pierwszej konsultacji 

Poniższe dokumenty stanowią źródło wiedzy niezbędnej do przygotowania projektu zgodnie z miejscowymi przepisami i maksymalnego wykorzystania potencjału Twojej działki. Umożliwią również szybsze przejście do procesu projektowania. 

 • Mapa przedmiotowej działki budowlanej lub informacja o jej lokalizacji
 • Informacje o miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy

Skontaktuj się z nami

Po wypełnieniu formularza, oddzwonimy do Ciebie, aby umówić konsultację z Doradcą, w dogodnym dla Ciebie terminie.    

  Jabłonna

  Dom jednorodzinny   |   300 m2

  Szczekociny

  Dom jednorodzinny   |   200 m2

  Szeligi

  Dom jednorodzinny   |   148 m2

  Nowy Sącz

  Dom jednorodzinny   |   190 m2

  Ustroń

  Dom jednorodzinny   |   232 m2

  Koczargi

  Dom jednorodzinny   |   190 m2

  Technologia 3E

  Projektujemy i budujemy domy w autorskiej technologii wznoszenia ścian – SYSTEM 3E. Nasze rozwiązanie bazuje na ekologicznym materiale: elementach 3E z naturalnego perlitu. Perlit sprawia, że w domach 3E panuje zdrowy mikroklimat, budynki są ciepłe, wolne od wilgoci, pleśni i grzybów – to doskonałe rozwiązanie dla alergików i astmatyków.

  Precyzyjny kształt i wyjątkowe właściwości elementów sprawiają, że ściany wznosi siębez zaprawy i ocieplenia. Ich budowa przypomina układanie klocków Lego, co przyspiesza cały proces realizacji inwestycji,w którym obniżono zapotrzebowanie na wodę, energię i zminimalizowano ilość odpadów budowlanych. 3E to ekologia, ekonomiai energooszczędność.

  SYSTEM 3E to obecnie najcieńsza
  i najcieplejsza ściana jednowarstwowa dostępna na rynku UE.

  Wysokie parametry termoizolacyjne przekładają się na niższe rachunki za ogrzewanie.

  Innowacyjny sposób łączenia elementów 3E to gwarancja bezpieczeństwa oraz trwałości konstrukcji przez lata.